reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

O której masz dzisiaj wizytę? Trzymam mocno kciuki.
Hej
Jestem już po wizycie jak się przygotowywałam do badania usg na wkladce zauwazylam brązowa plamę która odrazu pokazalam lekarzowi on na to że już zaczyna się coś dziać ale zaraz to sprawdzimy i okazało się że to plamienie implantacyjne na dzisiejszym usg zobaczyłam w końcu pęcherzyk żółtkowy którego do tej pory nie było kontrola za 2 tygodnie a przez ten czas dużo leżeć oszczędzać się nie dźwigać recepta na progesteron dopochwowo 2 x dziennie po 2 globalni. Plamienie powinno ustąpić już dziś A najpóźniej za 2 dni jeśli tak się nie stanie to mam przyjść do niego . Więc teraz jestem już bardziej spokojna mam nadzieję że za 2 tygodnie to zobaczę już moja fasolkę i ❤❤❤
 
reklama
Hej
Jestem już po wizycie jak się przygotowywałam do badania usg na wkladce zauwazylam brązowa plamę która odrazu pokazalam lekarzowi on na to że już zaczyna się coś dziać ale zaraz to sprawdzimy i okazało się że to plamienie implantacyjne na dzisiejszym usg zobaczyłam w końcu pęcherzyk żółtkowy którego do tej pory nie było kontrola za 2 tygodnie a przez ten czas dużo leżeć oszczędzać się nie dźwigać recepta na progesteron dopochwowo 2 x dziennie po 2 globalni. Plamienie powinno ustąpić już dziś A najpóźniej za 2 dni jeśli tak się nie stanie to mam przyjść do niego . Więc teraz jestem już bardziej spokojna mam nadzieję że za 2 tygodnie to zobaczę już moja fasolkę i ❤❤❤
Chciał mi dac jeszcze zwolnienie z pracy na te 2 tyg. Ale go nie wzięłam bo pracuje w sumie tylko w weekendy a wczoraj podpisałam przedłużenie umowy na kolejne 6 miesięcy.
 
Hej
Jestem już po wizycie jak się przygotowywałam do badania usg na wkladce zauwazylam brązowa plamę która odrazu pokazalam lekarzowi on na to że już zaczyna się coś dziać ale zaraz to sprawdzimy i okazało się że to plamienie implantacyjne na dzisiejszym usg zobaczyłam w końcu pęcherzyk żółtkowy którego do tej pory nie było kontrola za 2 tygodnie a przez ten czas dużo leżeć oszczędzać się nie dźwigać recepta na progesteron dopochwowo 2 x dziennie po 2 globalni. Plamienie powinno ustąpić już dziś A najpóźniej za 2 dni jeśli tak się nie stanie to mam przyjść do niego . Więc teraz jestem już bardziej spokojna mam nadzieję że za 2 tygodnie to zobaczę już moja fasolkę i ❤❤❤
A który masz tydzień ? że masz dopiero plamienie implantacyjne?
 
A który masz tydzień ? że masz dopiero plamienie implantacyjne?
No tego to mi nie powiedział znalazł pęcherzyk żółtkowy i kazał za 2 tygodnie przyjść do kontroli i na badania wtedy się dowiem wszystkiego na ostatnim usg było niby 6+3/4 dziś nie robił pomiarów
 
Mi według OM wychodzi 7+2 powiedział że zaszłam później w ciążę niż wychodzi z miesiączki ja stawiam że to jest koło 5 tygodnia

Kochana, tak się cieszę!!! Byłam pewna, ze będzie dobrze. Skoro jest pęcherzyk, będzie i dzidzia. Ulżyło mi bo na kwietniowkach 2020 dużo złych wiadomości (nie zapisuj się), by się nie stresować.
 
a jest możliwe żeby aż tak się owu przesunęła ? zawsze masz tak nieregularne cykle ?bo to bardzo duża rozbieżność

Musisz tak męczyć i drążyć bezsensownie. Skoro napisała, ze stawia na 5 tydzień, widać ma powody. Przyjemnie jest się cieszyć i być pozytywnie nastawionym. Stres i dzielenie włosa na czworo dzidzi nie pomaga na pewno.
 
reklama
dziewczyny tak weszlam do was, zeby poczytac. Bylam na usg w 5+4 i tez nie bylo zarodka. Wizyta pojutrze, bedzoe 6+4 tez sie denerwuje. Pecherzyk z opisu mial 8×13mm.
1568043007581.jpeg
1568042991993.jpeg
 
Do góry