reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Ja jeszcze na basenie nie byłam więc nie pomogę.

A ja mam pytanie do mam które karmią mlekiem modyfikowanym, powiedzcie mi ile razy na dzien i ile ml podajecie swoim maluszkom cos do picia?
 
reklama
Justyna, są dni, że Lidka i 100ml wypije, a czasem nie chce wcale. Staram się dawać głównie wodę, ale czasem robię herbatki z HIPPa. Myślę, że jeżeli Szymek niea zaparć, to jest ok:-) a może dla spokoju pogadaj z pediatrą.
W gazetach różnych czytam,że można przepajać, ale nie trzeba na siłę. Wydaje mi sie,ze to parcie na przepajanie, np. że strony mamy czy teściowej wynika z tego,że one tak kiedyś robiły, bo wtedy mleka, a raczej mleko:-) było inne, dzisiejsze mieszanki są w wiekszosci lekkostrawne:-)
 
Mońcia ja kupiłam kombinezon w roz. 68 i jest mega duży jak na moją Nadię (waży 5300g) więc poważnie zastanawiam się nad wymianą na 62 (62 mam jeden taki misiowy i jak jej przymierzałam 2 dni temu to był jej za duży sporo).
 
Justyna, Ann - ja daje tyle ile chce. Nic na sile. Któraś z dziewczyn (zabicie mnie ale nie pamietam) pisała kiedyś, ze dziecko powinno wypisać tyle płynów ile wynośi jednorazowa dawka mleka. Czyli mój joschka wypija około 80 - 100 ml mleka na raz więc tyle wody pić powinien... W praktyce to jednak jest trochę inaczej. Wypija około 40 - 50 ml. Czasem mniej.
 
A ja pytanie z innej beczki, czy któraś dziewczyna robi na drutach/szydełku chciałam zapytać jaka wełna będzie dobra na czapkę dla dzieci (cieplutka, miękka i nie gryząca i nie moher;-)) Z góry dziękuje za odp.
 
Daria no ja mam właśnie w domu na 62 to jest taki troche duży ale jak zimą się ubierze dziecko grubiej pod spód to myśle że może być przyciasny jak to jeszcze zima trwa do marca prawie jak nie dłużej ....
 
reklama
Daria coco ma zawyżoną rozmiarówkę
jak masz 68 to jest on jak 74
wiem bo sama mam taki koleżanka mi dała
jezu jaki wielki mi się wydawał i faktycznie Hania ginie w nim
kupiłam na allu 62 i jest taki prawie akuratny
 
Do góry