reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Mońcia to nie koniecznie ząbki, moja też tak robi i już śliniaki poszły w ruch, bo nie nadążam zmieniać mokrych ubranek. Starsza też tak miała dość długo. A z główką to nie wiem muszę przyuważyc u swojej, ale jakoś tak szybko rusza czy normalnie?
 
reklama
Mońcia nasza malutka też tak czasami łepkiem macha ale to na ogół jak smoka szuka:):):) bo do spania musi koniecznie być:) dziąsełka też smarujemy od kilku dni - widać,że choć na chwilę jej lżej w swędziawkach dziąseł, chociaż nasza pediatra mówiła,że to wkładanie łapek to takie poznawanie świata i raczej maść nic nie pomoże a ślinienie to też norma... no tak czy siak ja jej ze dwa razy dziennie smaruje Calgelem.
 
mońcia- ślinienie nie koniecznie ma zwiążek z ząbkowaniem. Większość dzieci zaczyna proces ząbkowania po 6 miesiącu życia, oczywiście są wyjątki- niektóre wcześniej inne nawet po roku czasu. Ślinienie się związane jest z dojrzewaniem ślinianek i układu pokarmowego, który przygotowuje się do przyjmowania pokarmów stałych.
 
U nas też miotanie się, tak sobie wytarła włosy aż ma grzybka na głowie ;)

a dziąsła też smaruje, bo ewidentnie coś jej tam przeszkadza, nie ssie tylko gryzie wszystko co popadnie, nawet moje palce jak jej smaruje żelem.
 
reklama
nasza też tak kręci głową, jak chce spać.
Nina mi się tak nie śliniła. Sara ma wszystko mokre. W ogóle, jak ona widzi nasze jedzenie, to wpada we wściekłość, bo chce kosztować.
 
Do góry