reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
byłam na szczepieniu okazało się, ze Sylwia za mało przybiera. Waży 5980. W ciągu 1,5 miesiąca przybrała 600g. Mam ją dokarmiać bebilonem AR. Jedno karmienie piersią, jedno mm. Jak ulewanie nie ustąpi to zapisze jakieś leki ale mowi ze to ostateczność bo one mogą wywoływać działąnia uboczne.
 
Wy suche powietrze macie a u nas okropna wilgoć:szok:. NIe wiem co się dzieje, jak paliliśmy sami w piecu nie było tego, teraz kaloryfery non stop lecą, mi jest czasem nawet za ciepło, a wilgoć okropna, po nocy wszystkie okna muszę wycierać.
No wiec używała któraś pochaniaczy wilgoci? czy jest w ogóel sens i czy coś dają?
 
Melissa, ja mam najzwyklejszy z allegro, taką żabę, na razie jesteśmy zadowoleni, ale mamy go dopiero od tygodnia, więc za krotko, żeby jakieś miarodajne opinie wydawać:-)
 
reklama
Kosinka my kupiliśmy wczoraj w Castoramie jakiś pochłaniacz bo też cholerną mamy wilgoć w sypailni i grzyb wylazł na ścianie :wściekła/y: Ale jeszcze nie testowaliśmy. Nienawidzę tego mieszkania :wściekła/y:
 
Do góry