reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PYTANIA ?? różnej tematyki

k8libby, jeśli chodzi o szczepionki to jestem trochę zorientowana w tym temacie, sama zakładałam na tym forum jeden z tematow dotyczących szczepionek... Wiem że nie pozostają obojętne dla organizmu jednak zadbałam o to by Zuzia otrzymała szczepionkę będąc w pełni zdrową, poza tym po poprzednich dawkach nic jej nie było oprócz niewielkiej temperatury... Oczywiście to o niczym nie świadczy i być może jest tak że teraz poprzez ból zębów i przeżycia związane z pobraniem krwi do crp (wyła na całe laboratorium:no:) sprawiły iż gorączka dłużej się utrzymuje. Ale pewności nie mam, zobaczymy jak wyniki krwi i moczu. Szczepionka którą Zuzia otrzymała w piątek nie jest z serii wstrzymanych.
Północny Wiatr, żel towarzyszy nam od 8. miesiąca życia;-) plus Camilia homeopatyczna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
k8libby, jeśli chodzi o szczepionki to jestem trochę zorientowana w tym temacie, sama zakładałam na tym forum jeden z tematow dotyczących szczepionek... Wiem że nie pozostają obojętne dla organizmu jednak zadbałam o to by Zuzia otrzymała szczepionkę będąc w pełni zdrową, poza tym po poprzednich dawkach nic jej nie było oprócz niewielkiej temperatury... Oczywiście to o niczym nie świadczy i być może jest tak że teraz poprzez ból zębów i przeżycia związane z pobraniem krwi do crp (wyła na całe laboratorium:no:) sprawiły iż gorączka dłużej się utrzymuje. Ale pewności nie mam, zobaczymy jak wyniki krwi i moczu. Szczepionka którą Zuzia otrzymała w piątek nie jest z serii wstrzymanych.
Północny Wiatr, żel towarzyszy nam od 8. miesiąca życia;-) plus Camilia homeopatyczna.

Ponoć III dawki są najgorsze i najgorzej tolerowane przez organizm. Może to jest to?
 
A jak to spodnia warstwa, to może wyciąć i wszyć tiul? Doda trochę sztywności ;)

Tiul nie pasuje, no chyba, że nie będzie go widać. Sukienka spodnią warstwę ma dłuższą, więc ścięcie jej spowoduje, że będzie wyglądać jak niedorobiona.
Wszystko można zrobić. Tyle, że ja się czuję oszukana tą aukcją. Nie napisano, że sukienka była na żyłce i że trzeba ściąć dół.
Poza tym ile mam inwestować w tę sukienkę?
Tiul nie jest za darmo. A jak sama nie uszyję, to jeszcze trzeba będzie zapłacić. Nie o to chodziło, żeby zapłacić za nią jak za nową.
Niska cena nie upoważnia do nierzetelnych opisów. Sprzedająca nie wiedziała za ile zostanie sprzedana, bo byla wystawiona na licytację, nie kup teraz. A tłumaczenie, że była ubrana raz też nie jest fajne, jako argument stanu bdb-. Nie chhciala bym kupić samochodu, który wyjechał prosto mz salonu, jako stan bdb-, a po drodze się zadrapal. PO sprzedaży okazało się, że samochód ma skasowany przód na drzewie.
Zdjęcie sukienki też takie, że nie widać na nim usterki, więc sądziłam, że jest niewielka.
 
Ostatnia edycja:
Znalazłam ten temat bo szukam porady dla męża mojej siostry :). Oni mieszkają teraz w Drawsku Pomorskim ale pojawiła się możliwość przeprowadzki do Szczecina i kupna tam mieszkania. Paweł ma szansę na dobrą pracę, ale musiałby wstawać chyba o 4 nad ranem, żeby dojechać tam na czas z Drawska. Stąd pomysł przeprowadzki ;). Czytałam coś o Szczecinie już na różnych forach i w różnych artykułach jak ten Szczecin goni Warszawę... tramwajem. , ale potrzeba mi bardzo opinii Szczecinian o swoim mieście. Justyna trochę się boi, wiadomo – zmiana otoczenia, ludzi, miasto sporo większe. Waszym zdaniem warto :)?
 
Ostatnia edycja:
Mąż mojej siostry mieszka w Drawsku, ale urodził się w Szczecinku. Jak skończył szkołę, to przenieśli się z Justyną do Drawska bo Paweł dostał tam pracę. Jest z rocznika 82.
 
Jeszcze jedno pytanie, odnośnie szczepionek: czy któraś z mam może napisać, jaką szczepionką na odrę świnkę różyczkę szczepią w przychodni na Bohaterów Warszawy (koło Pinokia)? Priorix czy MMRII? Zapomniałam o to zapytać pediatrę, wyleciało mi z głowy :/ zależy mi na Prorixie, z dwojga złego jest chyba łagodniejszy. Bo marzenia żeby zaszczepić osobnymi szczepionkami są chyba nierealne :/
 
reklama
Do góry