reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RELACJE PO USG

olcia33 pisze:
Ja niestety już przytyłam ok. 3,5 kilo, ale pocieszam się że to przez rzucenie fajek. W poprzedniej ciąży przytyłam aż 23 kilo i nie zamierzam powtórzyć tego wyniku, ale jak będzie to zobaczymy.
Nie przejmuj sie Olcia, ja mam to samo... Niestety po rzuceniu fajek przemiana materii drastycznie sie zmienia ;)
Ale musze przyznac, ze nie ma lepszego sposobu na rzucenie niz zajscie w ciaze ;D
Pozdrowionka dla wszystkich mam i Fasolek ;)
 
reklama
Wróciłam od gina, wszystko jest wporadku nie robił USG bo bicie serduszka sprawdzane miałam 2 tyg temu, nastepna wizyta za miesiac i wtedy moze juz powie mi jaka płeć :-) Zaniepokoiłam sie tym, zjak powiedział mi ze macica głeboko osadzona - czy to dobrze czy zle? wielkosc juz dojrzalego grejfruta - podobno dobrze. Nie mam pojecia o co chodzi z tym głebokim osadzeniem... prosze wytłumaczcie mi......
pozdrowionka dla maluszkow i Was
 
Witam.
A ja wczoraj mialam kolejne USG :-)
Poniewaz jutro wyjezdzam nad morze, chcialysmy z kupela-ginka miec najswiezsze wiesci:-) Bo ja tak sobie smigam w dwa miejsca. Do gina, ktory prowadzi ciaze i kolezanki. Ale ona tak tylko w zapasie i od rozwiewania watpliwosci:-) Na samolot u niej nie siade ;-)
Fasolka rosnie, ma sie dobrze. I chociaz USG bylo przez brzuszek (tam, gdzie ona ma podpisana umowe, nie ma dopochwowego, a swojego jeszcze sie nie dorobila), bylo super widac. Albo sobie uroilam, albo da sie odroznic, gdzie jest glowka, a gdzie reszta :-) Serducho walilo. Podobno jest wielkosci lebka od szpilki, ale je widac!!!!!! Tym razem przuszly tatus byl ze mna, trzymal za raczke i byl szczesliwy. Pozartowal sobie z milym starszym panem, ktory robil USG, do kogo dzidzia podobna. I wyszlo im, ze albo do sasiada, albo do elektryka, ktory wymienial licznik (ha, ha.... akurat termin na elektryka by sie zgadzal ;-) )
Teraz moge spokojnie jechac :-)
Aaaaaaa Zapomnialam..... wg. tego USG mam wczesniejszy o 4 dni termin, ale nie zmieniamy :-)
Ustali sie na nastepnym badaniu.... okolo trzeciego lipca.
Papapappapa....
Do zobaczenia za dwa tygodnie.
Slicznej pogody i wszystkiego naj, naj dla przyszlych mam, ich drugich polowek i dzieciatek (w brzuszkach i nie tylko).
 
No to teraz ja ze swoją relacją :) :D
Dzidzia rośnie jak na drożdżach :) Wzruszyłam się jak zobaczyłam jak jest ruchliwa, wyobraźcie sobie że machała rączkami i nóżkami jakby wiedziała że ją podglądamy :) Ma 3 cm i 2 mm, jejku jaka jestem szczęśliwa!
Tym razem wyszło że ciąża jest starsza o tydzień czyli liczymy termin dokładnie wg miesiączki -> to chyba już ostatnia zmiana, więc Rybko możesz mi poprawić termin na 10 lutego na liście lutowych mamuś ;)
Serduszko bije jak dzwon!
A oto moje dziecię, akurat chyba się dupką odwróciło do zdjęcia ;):
bejbi10tyg.jpg

 
sliczna dzidzia, ja juz nie moge doczekac sie 12 sierpnia wtedy chyba zrobi mi usg gin....bedzie wtedy juz 16 tydzien wiec bardzo czekam z nadzieja ze bedzie wszystko ok
pozdrowionka
 
Misia aż mi się łezka zakręciła dopiero miałyśmy w brzuszki kropeczki a tu taka zmiana :D a ja głupia przełożyłam państwową wizytę z 25 lipca na 29 sierpnia ale głupia jestem, jak nie wytrzymam to jeszcze przed moim wyjazdem zrobię USG. No śłiczniutki berbeć :D :D
 
Misia, sliczne to Twoje maleństwo, rosnie jak na drożdżach:)aż Ci zazdroszcze, że mogłas sobie już na dzidzie popatrzec, ja dopiero za 2 tygodnie:(

buziaczki:*
 
reklama
Dzieki kochane babeczki :) :*
Ja naprawdę myślałam że zwariuję ze szczęścia tylko głupio mi było tak świrować przy mojej doktor :)
Nie martwcie się, zobaczycie swoje dziecinki, ja tez się nie mogę doczekać kiedy zobaczę wasze zdjęcia :)
Rybko pociesz się tym że 29 sierpnia będziesz widziała dużo więcej :) no chyba, że rzeczywiście nie wytrzymasz i zrobisz usg przed wyjazdem :p

Pozdrowionka :)
 
Do góry