reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

Jaka piękna data 8.08 :) moja córka urodziła się 04.04 :) i do tego w czwartek
mąż mi mówi że w czwartek jest 4.08 i mówi że fajnie by było powtórzyć ale cóż szyjka stoi to muszę czekać.
 
reklama
Łoo mamakulka ale mu sie w ostatnim czasie uroslo z tego co kojaze to ostatnio warzyl tak samo jak mój czyli ok 3 kg fajnie ze wiesz juz kiedy bedziesz tulic malego ładna data 8.08.2016 super jak ja ci zazdroszcze :-)
 
No no ale piękna data narodzin :) Chciqałam 8/08 ale lekarz zdecydował inaczej ;) Faktycznie duży bąbelek :)
Ja słuchajcie wczoraj zaliczyłam to KTG. Podpięli i co chwila pikało bop tętno spadało do 70. Faktycznie byłam tylko śniadaniu więc dali mi 2 szklanki wody i cukierka i reszte KTG przesiedziałam na siedząco. Położna złapała ten mój brzuch i zaczęła nim trząść na wszystkie strony i poprawił się zapis. Już oczami wyobraźni widziałam się na stole na cito i sama pyrgałaqm brzuch żeby się ruszała bo nie byłam przygotowana na cc wczoraj :)
Z USG wynika, że mała waży 3600 to sporo :)
 
Mamakulka, fajna data Wam się szykuje :) i dzidziolek taki duży, będzie co w ręcę wziąć :)
Dużo bardzo urósł od ostatniego usg.
Latika, twoja córcia też spora :) duże i silne dzieci będą !

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka, no to Ignas ogromny :-). Fajnie ze Ci zrobią cesarkę. Kurczę, mnie jakby ktoś tak nawet dzisiaj chciał ciachnąć to bym poszła na stół :-). Strasznie sie stresuje naturalnym i kiedy to bedzie i jak. A Ty juz wiesz. Ja tu od czerwca zagrożona porodem wcześniejszym byłam a pewnie urodzę ostatnia, widzę ze wszystkie zaczęły rodzic przede mną [emoji57]
 
Ja wolalabym sn ale tez chccialabym chocby zaraz:p szwagierka wysyla mi zdjecia z mała a mnie sciska z zazdrosci hehe taka malutka slodka tez chce ale dziewczyny maja szczescie to po i te co maja cc na ten tydzien!! 3mam kciuki
Mamakulka ale ci chlopak pokazny urosl sa tego plusy jak wyjdzie to nie bd az taki strach. Przy malej drobniusiej dzidzi zawsze jakos tak wydaje sie trudniej zlapac itd

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry