reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Mamakulka ale nas zaskoczyłaś :) Ignas to rzeczywiście nie próżnuje w brzuchu :) 4.5kg to na prawde bardzo duzy jest :)

U mnie dziś była położna zmierzyła wszysyko i powiedziała ze brzuch sie opuścił :) wiec jest nadzieja :) od kilku dni widzę cos jak śluz gesty wiec moze to ten czop :)
Mowi ze jak juz miałam takie uczucia kłucia w nocy to moze do nastep piątku urodzę :) byleby nie trafić na wywołanie ;)
Kazała spacerować duzo wiec bede tak robic :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najważniejsze, że wiesz na czym stoisz :) Najgorzej chyba trafić z porodówki z sn na cesarke. Ja to mocno wtedy przeżyłam, w ogóle nie byłam przygotowana na cc. Teraz wiem co mnie czeka i pod tym kątem psychicznie się przygotowuję :)
 
Mamakulka ale zaskoczenie! Taki duży chłopak! Dobrze ze do domu Cie wypuszczają. Dziewczyna na oddziale miała cesarkę bo tez podejrzewali duże dziecko miało miec 62cm i ponad 4kg a urodziła sie kruszynka 44cm aż sie wierzyć noe chce ze tak sie pomyli.. Mi gin powiedziała w poniedziałek na wizycie ze mała wazy 3300, w szpitalu wczoraj ze 2900 a urodziła sie 3255;) jednak swojemu ginekologowi trzeba ufać! Wiesz juz cos Cie czeka i ze zaraz będziesz miec synka przy sobie!
 
Ja miałam cesarkę pod całkowitą narkoza ostatnio teraz mam mieć normalnie chyba że mały coś wymyśli. Nie wiem jak teraz będzie ale nie mogę się doczekać już
 
Mamakulka ale zaskoczył Ignaś wszystkie ciotki :) Rozumiem, że się boisz cc, ale pomyśl sobie, że miałabyś 4,5 kg rodzić sn, dobrze, że od razu zdecydowali o cc. :)
 
Mamakulka o kurde to widać że synkowi pobyt w brzuchu służy :p duży chłopczyk :-) Co do cesarki to ja jej źle nie wspominam i nawet dobrze znoszę. Gdyby nie ta infekcja synka to już jutro bylibyśmy w domku i byłabym na chodzie cała happy. Może i ty dobrze zniesiesz cc ;-) życzę udanego rozwiązania i dobrej formy dla Was obojga :-)
 
reklama
My też po wizycie. Szyjki brak i rozwarcia też... Maleństwo 36+4 waży 2640 G. Ponoć się jeszcze nie wybiera na świat :-) kolejna wizyta 17.08. Bol biodra po upadku ze schodów nadal nie minął więc jeśli nic się nie zmieni to zrobi cc. Zobaczymy...

Mamakulka ale super że już wiesz na czym stoisz :-) zadbalas by Małemu nic w brzuszku nie zbraklo ;-) dobrze odżywiony jest na bank. Ciekawe jak do cyca dopadnie czy będzie go jak oderwać ;-)
 
Do góry