żabcia_tbg
Maciusowa Mama
Znalazlam wczoraj pania na eBay tu w uk ktora sprzedaje polskie czapeczki I to jedna z naszych wiosennych kolekcji :-)
Jak byś mogła to daj mi proszę namiary na tego sprzedawcę.
A Benio wygląda cudownie :-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Znalazlam wczoraj pania na eBay tu w uk ktora sprzedaje polskie czapeczki I to jedna z naszych wiosennych kolekcji :-)
ale takiej fajnej jak ma Twój Benio nie widziałam. I chyba nie ma już takiej czapy jak Ty zamówiłaś.
i jeszcze jedną taką żółtą w pieski ale nie mam foto :-)