reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Mam jedno pytanko. Czy bierzemy pod uwagę też cenę czy tylko produkty które się u nas sprawdziły?
Ale wątek oceniam pozytywnie. Wielu dziewczynom napewno pomoże:-D

Jeśli o mnie chodzi nie sugerowałam się tu ceną,tylko funkcjonalnością i tym czy coś się przydało było fajne itp itd. przyznam że nie oszczędzałam na małym chociaż z perspektywy czasu niektóre wydatki były mega głupotą,i spokojnie można kupić tańsze zamienniki tego co sie chce wcale nei gorsze jakościowo. stąd pomysł również zeby to jakoś poukładać, tak więc cena również może być brana pod uwagę.
 
reklama
Witam,

super wątek. Dla mnie będzie on napewno dużym wsparciem. Mam jedną prośbą, jeśli jest to możliwe, to warto by było pisać dlaczego coś jest fajne lub nie fajne. Np. asko napisała, że chusteczki Dada są złe, a akasiam, że dobre i teraz już nie wiem co w nich fajnego/niefajnego lub chociaż dlaczego się nie sprawdzały. Każdy ma inne potrzeby i taki komentarz napewno się przyda.

Już się poprawiam:) edytuję swój wpis więc będziesz mogła kuknć dlaczego akurat takie moje zdanie.
 
Ja też jeszcze nie kupuję nic dla Maluszka... :zawstydzona/y: Zawsze mówilam, że nie będę wierzyć w zabobony, ale im dłużej jestem w ciąży, tym bardziej się przejmuję i postanowiłam nie szaleć z zakupami. Pierwsze z nich pewnie rozpoczniemy za jakiś czas, ale łóżeczko i wózek poczekają w sklepie do 8 miesiąca :zawstydzona/y:

Na chwilę obecną mój jedyny zakup, nota bene z wczoraj ;-) to monitor tętna płodu "Heart-to-Heart" firmy Summer ;-) Jeszcze nie udało mi się znaleźć serduszka Szkraba (może dlatego, że jest jeszcze takie malutkie...), ale nie mogłam sobie odmówić tego gadżetu ;-) Planowałam jego zakup jeszcze na długo przed tym, zanim udało nam się zajść w ciążę ;-) No i padło akurat na tę firmę, chociaż wybór jest duży ;-)
h2h.jpgh2hs.jpg
 
becia84 starałąmsię pisać dlaczego coś mi się podobało, ale rzeczywiście trochu pominęłam. Dla mnie chusteczki dada są fajne do tej pory ze względu na to że: są super nasączone a to chyba najważniejsze (przynajmniej dla mnie), ładnie pachną (nie za intensywnie przynajmniej zielone bo takich używałam ale są też bezzapachowe) i są tanie coś ok 4 zł za opakowanie minusem jest tylko to że jak wyciąga się je z paczki to nie zawsze się oddzielają i czasem kilka na raz się wyciąga ale da się to przeżyć :)

Dla mnie też chusteczki Dada najlepsze bo super nasączone i tanie ! :tak: Najbardziej mi pasują niebieskie sensitive. Na samym początku tylko kupowałam droższe. Lubiłam nivea baby

Pieluchy - na początku używałam pampersów. Potem przyjęły sie z Lidla Softino czy jakoś tak. Ole nic nie uczulało :-)
laktator - nie kupowałam i nie był mi potrzebny. Karmiłam piersią 14 m i zawsze byłam pod ręką.
podgrzewacz do butelek - kupiłam samochodowy , ani razu nie użyłam, domowy też nie był potrzebny
karuzela - mieliśmy fisher price , młoda ją uwielbiała
koło pod pupe - ratowało mi życie, bo tak mnie zszyli po porodzie że nie mogłam siedzieć, jadłam wpierw na stojąco z bólu :no:
 
serge fajna sprawa:)

ja z naszym pierwszym bączkiem to mialam juz wszystko od 5 miesiaca,taka bylam napalona,wozek stal w garazu:):)oczywiscie juz zlozony heheh a jak M pojechal do pracy pewnego dnia to skrecilam lozeczko:) w razie czego jak bym poszla do szpitala wczesniej tfu tfu...
 
dla mnie plusy i minusy:

dada sa ok ale dopiero pozniej zaczelam stosowac,bo balam sie ze uczula...super mokre,lekki minus ze czasem mozna wyciagnac cala paczke:):):)ale ujdzie:)
laktator tt bardzo mi sie przydal jak chodzilismy na wesela bez Patryczka:)
pieluchy pampers uzywalismy przez pierwsze 6 miesuecy rewelacja!
chusteczki pampers zielone:)uzywamy do tej pory na zmiane z DADA:)
butelki avent i smoczki super
mata edukacyjna gdybym nie miala to bym kupila jeszcze raz,u nas sie bardzo przydala!
podgrzewacz do butelek tommie tippie super,jak przestalam karmic to wkladalismy butle w nocy i na rano byla idealna temperaturka,super tez do sloiczkow!

ceratka do lozeczka pod przescieradlo nam sie nie przydala taka szeleszczaca
dzinsy nienawidzilam tych spodni jak Patryczek byl Maly masakta ciasne guziki sie wrzynaly
body kaftaniki zapinane na karku??okropne, dziecko lezy i wrzyna mu sie w plecki
 
Ja tez sie obawiam ze jeszcze za wczesnie wózek i łożeczko,wanienka itp beda napewno kupowne w 7 miesiacu nie kupuje wczesniej by nie kusic losu natomiast nie chce pozniej bo wiem ze bedzie mi ciezko i z brzuszkiem i ogólnie:-)jesli chodzi o ciuszki hmmmm...napewno jak sie dowiem płec to kupuje skarpetusie:-Ddopiero ok 7-8 miesiaca bede kupowac ciuszki.Czasem sie wierzy w te zabobony:-D
 
reklama
Do góry