reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

Babcia chce kupić takie cosik NOWY KOŃ NA BIEGUNACH LITTLE TIKES !! (158379021) - Aukcje internetowe Allegro

testowane u kuzynki podobało sie

ciekawe gdzie ja to wstawie jak w pokoju zostało juz tylko miejsce na przejście ;-(

Emcia - Kuba w takiej hustawce też nie chciał sie huśtać - ale ta wieszana w drzwiach jest już dla niego superancka bo buja sie szybciej i wyżej . A i jeszcze dzieci wkładają rączki miedzy te rurki jak sie hustają.
 
reklama
moja Lenka tez bardzo lubi sie hustac i jest jej to obojetne czy jest to hustawka w drzwiach czy taka stojaca poprostu to uwielbia :-) :-)
wiec u mnie hustawka odpada :no:
i nadal nie wiem co kupic :baffled: :confused:
 
Ja również mam problem z prezentem. Na pewno dostanie nocniczek, bo jeszcze nie ma, zabawkę do kąpieli (taką przyczepianą na wannę, do której wlewa się wodę i coś się kręci- muszę poszukać na allegro). Na gwiazdkę dostał dmuchany kojeci myślimy żeby dokupić do niego dużo plastikowych kuleczek i powstanie basen z piłeczkami. Tylko nie wiem, czy Miłosz będzie chciał w nich siedzieć. Chrzestni dopytują co kupić, ale co im podpowiedzieć to nie wiem. Chuśtawkę ma, jeździk ma, fontanne- dmuchawę playskool też już ma, Konik na biegunach też jest. Chyba za dobrze teraz te dzieci mają.
 
no wlasnie ja sie boje zeby za duzo tych zabawek bartkowi nie podarowac. bo ja bedzie mial cala mase to w rezultacie nie bedzie sie mial czym bawic :tak: tak wiec biore pod uwage tzw. rzeczy praktyczne; ubranka, kosmetyki, moze np jakis wypasiony torcik mu podarujemy. prezent bezpieczny: jak sie nie bedzie podobal to zjemy My, a jak bedzie sie podobal to zje go Bartek ;-) :-D
 
aneta chyba racja ze teraz dzieci za dobrze maja,ale to nasze pierwsze dzieci-i chyba kazda mama rozpieszcza co nie?drugie bedzie mialo niezly spadek;-)

ja tez zabawek nie chce dziadki cos kupia,a tak nie mam pojecia
moze wlasnie ciuszki jakies i sesja zdjeciowa
 
Czytam sobie ten wątek i dotarło do mnie, że jeszcze nie pomyślałam o prezencie na urodzinki...:-(
 
reklama
wczoraj szwagirka mi napisama sms ze kupila emci bransoletke na roczek czyli jeden pomysl mi odpada o ile naprawde kupiła:dry:
 
Do góry