• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MAMA witka:-):-)
PYSIA jak to dooopa:baffled: to co się stało?
SOL dobranoc;-)
JEŻYNKA tak jest najlepiej - nie nastawiać się bo potem rozczarowanie bardziej boli, choć my kobiety i tak myślimy:sorry2::sorry2: Ale życzę powodzenia:tak::tak:
 
reklama
Dobry wieczór :-)
Pewnie mnie nie pamiętacie:-p Chciałam tylko zameldować, że @ przylazła wczoraj:dry: Ale nie tracę nadziei, w końcu przyjdzie ten wymarzony, wspaniały dzień:tak: Czego życzę i Wam i sobie;-)
Dziewczynki, nie zdołam Was nadrobić, kilka dni mnie nie było, a widzę, że produkcja spora:-) Super. Będę do Was zaglądała.

Pozdrawiam Was Wszystkie baaardzo serdecznie i życzę szybkiego zafasolkowania;-)
 
mama a bo się zdenerwowałam chwilowo ale mi już przeszło
Listę gości mam, teraz zaproszenia zamówic i liste przepisac na kompie, żeby wydrukowane były imionami i nazwiskami zaproszonka... ale to jutro...
 
Dziewczyny a przygotowujecie się do staranek jakoś specjalnie? Ja biorę na razie tylko kwas foliowy z metafolinem, a jak zaciążę to prawdopodobnie będę brała duphaston.
 
Dziewczyny a przygotowujecie się do staranek jakoś specjalnie? Ja biorę na razie tylko kwas foliowy z metafolinem, a jak zaciążę to prawdopodobnie będę brała duphaston.

To tak, jak ja...biorę kwas foliowy i też pewnie w ciąży będę brała duphaston:tak:
A od poniedziałku postaram się zmienić dietę, muszę się po prostu zdrowiej odżywiać.
 
NIKA- witaj slonko,nerwy z walizka troche przeszly??? :)
IWONKA- pamietamy i zagladaj w miare mozliwosci,kiedys sie uda- a moze toostatnia @???tego zycze..
JEZYNKA- ja tez biore tylko kwas a jak odstawie hormony to bede lykac FemiFertil takie tabletki ziolowe-wplywaja na lepsza jakosc sluzu a czy dzialaja to sie okaze:))
PYSIA- dobrze ze masz liste:)
 
wróciłam dziewczyny, juz czuje się lepiej,brzuch mnie narazie nie boli:-)

Sol ciesze się że Karoli podoba się w przedszkolu, tak ma być:tak:

Iwonka szkoda że @ przyszła,ale moze następnym razem:tak:

A kto teraz najszybciej testuje????
 
hejka wieczorkiem:-)

Wisienka a ja na to jak na lato:-D kawe luuuuubie bardzo więc jestem otwarta na propozycję;-) jak tam fryzjerki? musisz koniecznie sie pokazac w nowym wykonaniu;-)

Magyy ano dziś jakiś kiepski dzionek był, poddenerwowanie szczytowe... szok po prostu. na szczescie na razie mi przejszło, wypiliśmy sobie z K piwko - poki jeszcze mogę ;-) i zjadłam słonecznik, bardziej zdrowy niż chipsy;-)

ja byłam dziś wymienić prostownicę, ta co kupiłam badziewna(płytki się nie stykały i cieżko się prostowało) dopłaciłam i kupiłam lepsiejszą za to z suszarką:tak: jak to niewiele do szczęścia czasem człowiekowi potrzeba :-D
Kasia mnie na początku pobolewał brzuch i mówiono mi że tak ma być.
 
MAMA tyle nerwów co wczoraj to ja nie pamiętam kiedy straciłam:no: Ale najważniejsze że nic się nie zmarnowało bo rodzice walizkę odebrali z lotniska:tak::tak: Więc już jest luzik;-)
Ja też łykam kwas foliowy i na razie tylko to:tak:
 
reklama
dziewczyki moje kochane ja sie pozegnam-czekalam az sie pojawi nasza miss Wisieńka,ale chyba niezle zabalowala u fryzjera:tak:Wisieńka-podkrecasz atmosfere oj podkrecasz:-D
takze wszystkim starajacym sie POWODZENIA!!!:tak:niech zolnierze gnaja przed siebie:-D:-D:-D a pozostalym spokojnej nocki bez glupich snow tylko same przyjemnosci:tak::-pno i Zapmartusia- karaluchy!!!!
pa,pa,do jutra z kawką:rofl2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry