monia_55
Fanka BB :)
Rureczka super że Zuzinek w dobrym humorze
Oby jej tak zostało
)
A u nas różnie... Wiki ma focha na mamę że wróciła do pracy... na szczęście juz powoli jej przechodzi i czasem tylko pokazuje co potrafi. Wczoraj byłyśmy w piaskownicy do 19.20 bo za chiny nie chciała wyjść bo dzieci były
) A wariatka taka że czasem aż nei mogę ze śmiechu! Wczoraj rzucała sobie balonem po pokoju i sama do siebie gadała.
A z mężem chyba lepiej... kilka poważnych rozmów i powoli dochodzimy do porozumienia
Boogie o jejku jejku takie cudności z rana!!!!!!!! Ależ on juz duży! I jaki śliczny
Teraz to juz musi byc dobry dzień
)
A u nas różnie... Wiki ma focha na mamę że wróciła do pracy... na szczęście juz powoli jej przechodzi i czasem tylko pokazuje co potrafi. Wczoraj byłyśmy w piaskownicy do 19.20 bo za chiny nie chciała wyjść bo dzieci były
A z mężem chyba lepiej... kilka poważnych rozmów i powoli dochodzimy do porozumienia
Boogie o jejku jejku takie cudności z rana!!!!!!!! Ależ on juz duży! I jaki śliczny
Teraz to juz musi byc dobry dzień

cześć!
chyba wezmę i do kąta postawię
i odkładam na chłodniejszy moment, a prognozy uparcie pokazują ponad 30 Celcjusza......i co mi radzisz? Pocić się czy se kawę zrobić?