ewcia3004
Nadzieja umarła...
Witam,
Cora, gratuluję!!!
Pok, ja używałam wkładek johnson&johnson- dla mnie rewelacja! Zwykłych wypróbowałam z rossmana- babydream, jak już będziesz miała mega produkcję mleka
to one nie nadają się wcale, porażka! i jeszcze tommee tippee też bez żadnej rewelacji
także u mnie NR 1 to były johnson&johnsom
Made &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Cora, gratuluję!!!
Pok, ja używałam wkładek johnson&johnson- dla mnie rewelacja! Zwykłych wypróbowałam z rossmana- babydream, jak już będziesz miała mega produkcję mleka
to one nie nadają się wcale, porażka! i jeszcze tommee tippee też bez żadnej rewelacji
także u mnie NR 1 to były johnson&johnsom

Made &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

