rruurrkkaa
Mama Misiatków
Paulinko uspokajającą mam i Zuzi nie smakuje. Pijemy przegotowaną ciepłą wodę już 2 dzień 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij





i czasem pampers jak są w dobrej promocji:-)

A teraz po epizodzie z wielorazówkami kocham wszystkie możliwe jednorazówki!Asionku uwierz, że czasami mam szczerą ochotę to wszystko odstawić... boje się tylko, że jak to zrobię to będzie jeszcze gorzej i znowu minie kilka dni zanim te leki zaczną znowu działać. W takich sytuacjach człowiek jest bezradny... :-(
Odliczam z Tobą dni kiedy sie w końcu wyśpimy:-)
Rureczko uspakająca na małą mi też nie działała, ale chociaż takich kolek nie miała
a kto zgadnie?? kto jest na fotce??)Zobacz załącznik 482574
mykam na film z mężem, będę później!!!
Pisać mi tu zaraz kto jakich pieluch używa!



