WIOLKA1509
Fanka BB :)
Paulina to fajnie ze udalo wam sie spokac...najfajniejsze jak dla mnie bylo to ze widzisz sie z kims pierwszy raz a czujesz sie tak jakbyscie znali sie od zawsze. tez tak mialas?
Lilus buziolek dla ciebie. a co do pieluch to my uzywamy pampersow lub huggisy jak jest gdzies promocja i wychodzi atrakcyjna cena a jak nie ma nigdzie promocji to dady
edit
nie ma nikogo ide sprzatac i wstawic pranie
Lilus buziolek dla ciebie. a co do pieluch to my uzywamy pampersow lub huggisy jak jest gdzies promocja i wychodzi atrakcyjna cena a jak nie ma nigdzie promocji to dady
edit
nie ma nikogo ide sprzatac i wstawic pranie
Ostatnia edycja:



Choć (mam nadzieję, że Libby się nie pogniewa) - Ty i Twój Mąż jesteście dla mnie i tak faworytami pod względem urody :-)

