• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej:-( odstawiłam leki i zle zrobiłam :(((( Zuzia tak wyła że myslałam, że na pogotowie pojedziemy:-( dostała viburcol i paracetamol, właczyłam leki i przysypia na cycku:-(

Kupiłam dzis pieluchy z lidla. Bedziemy testowac. Oni nie maja 2?? musialam 3 kupic, bo sa od 4-9 kilo:szok:
Kotek, Wiola jakich Wy pieluch uzywacie??
 
reklama
rureczko ukochaj Zuzie
my uzywamy w promocji pamersow lub hugisow a bez promocji dadow.z Lidla kiedys kupilam to odparzyly Iwe ale z tego co pamietam to chyba PAULINA pisala ze ich uzywa
 
obecnie Franek spi a Iwa jezdzi na rowerze.a ja mysle jak zrobic cos z niczego. a jeszcze maz mnie wkurzyl bo mi napisal ze przesadzam bo wszystko jest i przynajmniej nic sie nie marnuje. no fakt nie marnuje sie bo nie ma co sie zmarnowac:wściekła/y:.
a jak u was?
 
a oto moje dzieci, wiem ze nikt nie chcial ale sama sie pochwale:-D
Rureczko ja Frankowi kupuje3 od jakichs 2 tyg bo 2 go ugniataly. swoja droga maly wazy juz 6,20kg:-D
 

Załączniki

  • DSCN6028.jpg
    DSCN6028.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCN6036.jpg
    DSCN6036.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 58
  • DSCN6075.jpg
    DSCN6075.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 53
  • DSCN6076.jpg
    DSCN6076.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 54
  • DSCN6078.jpg
    DSCN6078.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry