rruurrkkaa
Mama Misiatków
Hej:-( odstawiłam leki i zle zrobiłam
((( Zuzia tak wyła że myslałam, że na pogotowie pojedziemy:-( dostała viburcol i paracetamol, właczyłam leki i przysypia na cycku:-(
Kupiłam dzis pieluchy z lidla. Bedziemy testowac. Oni nie maja 2?? musialam 3 kupic, bo sa od 4-9 kilo
Kotek, Wiola jakich Wy pieluch uzywacie??
Kupiłam dzis pieluchy z lidla. Bedziemy testowac. Oni nie maja 2?? musialam 3 kupic, bo sa od 4-9 kilo

Kotek, Wiola jakich Wy pieluch uzywacie??
.


i teraz jako przyszla tesciowa mam dylemat Zuzia czy Martynka?