• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kocurku mię też się ta kawa podoba!! OOOO!!!!!!!!!! :szok: Śliczna!

Wioluś
mama mnie oskarżyła o złą organizację czasu, bo bałagan u mnie to już rzecz stała....No i się do roboty wczoraj wzięłam, nie wiedziałam, w którą stronę PACZEĆ, ale dziś PACZĘ i widzę to samo, co zwykle.... EEE tam...
 
reklama
Och jak bym chciała z Wami kawkę w spokojności wypić :sorry: Nie ma szans :-p

RURECKO a co potrzebujesz? Ja mam obecnie mebelki z IKEA - komodę malm, malutki regalik expedit, fotel poang i stolik lack :) I nic więcej nie potrzebuję, no może ze dwie półki ;)
 
Kotek szysko! meble stoją moje stare, w sensie sprzed małżeństwa, ale to młodzieżowy zestaw i nijak nie pasuje do Zuzinkowego pokoju, który był moim pokojem :-( dużo Misiów musi tam wejść :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry