• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rureczko mi się ta Stuva z IKEI bardzo podoba! Tak mnie już wcześniej Paulinka nakręciła, że gdybym kupowała meble dla dzieci to właśnie takie. Meble te przyszłościowe są, a misie to wszędzie tam wlezą!

Meble Calineczka też super, ale jak mała zacznie chłopaków zapraszać to pewnie każe Ci te meble wymienić...:rofl2:
 
reklama
Regały expedit kocham za ich formę :-p Miałam ja sama taki łogromny http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80208652/ ma teraz Kamil to biurko z regałem, tylko czarno-brązowe http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20116071/ a Ufolek na razie zaczął od malusiego, białego tego EXPEDIT Regał - biały - IKEA i ma go na własny użytek tylko ;) Codziennie tam "porządkuje" hehe

Tak MADE mam komodę, jest super! Fotel i stoliczek już wcześniej stały, są ciemne i pójdą potem do naszej sypialni, a biała komoda i regalik zostaną u Ufolka :) Teraz jedną ścianę na bardzo-jasno-niebiesko chcę, a drugą (za komodą) na szaro :) No i te zasłonki :/ I czekam na dywanik :)))) Może dzisiaj nadejdzie!
 
Ostatnia edycja:
Niom LIL i koszyki i pudełka IKEA też fajnie wchodzą, bo pod ten wymiar krojone :) Naprawdę bardzo pojemny regał i wygląd tak prosty, że ZAWSZE na czasie :-p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry