WIOLKA1509
Fanka BB :)
dzieciaki wstaly jedno o 5 drugie o 5.20. Iwa zasnela przed 8 i wstala o 12 a Franek zasnol o 9 i wstal o 11.30 . wiec mama tez zdarzyla troche pospac. zaraz lepiej sie czuje.
rurka zamowilas juz cos?bo jakby co to wydaje mi sie ze ja moge cos miec z bluz i sweterkow dla takiego malenstwa
rurka zamowilas juz cos?bo jakby co to wydaje mi sie ze ja moge cos miec z bluz i sweterkow dla takiego malenstwa
No chyba, że w nocy...


To idę z Tobą, bo mnie tu mała nie śpi od 5.30 i zaczynam świrować od tego marudzenia i noszenia i cudowania