WIOLKA1509
Fanka BB :)
cora odrazu takie duze nie bedzie . a noz widelec sie przyda. ja np zaczelam wyzbywac sie dziewczencych ubran dopiero jak bylam pewna ze bedzie chlopiec
poczku a czemu nam nie chcesz towarzyszyc ?nie lubisz nas?


poczku a czemu nam nie chcesz towarzyszyc ?nie lubisz nas?






:-)