Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

czytam wszystko, czytam sumiennie, ale nie mam sumienia Wam tu smędzić, więc piszę tylko, że u nas wszystko dobrze, Sir Remigiusz rośnie jak na drożdżach, strrraszna z niego GŁOOOODOOOMORRRA, chyba po mamusi 




jak się uda to wkleję później zdjęcie mojej mordeczki 
i całą masę buziaków dla Ciebie i Oleńki
aaaaaa i mam coś dla Ciebie fanki kawusi 
Hmmm... On teraz nosi 25 a na zime zaloze 26
Nosszzz wszystkie bym na jednym posiedzeniu normalnie wychłeptała
ja taki kawoholik na głodzie hahaha 

Miłego !!
:-)
.a tu prosze za 5 tyg mozesz spokojnie rodzic...