Asionek31
Fanka BB :)
dzieki dziewczyny juz mi lepiej 
jakos damy rade !!
Jos u mnie nie ma sasiadow z dziecmi
kolezanka ma sie zapytac znajomych moze jeszcze maja wozek i pozycza ?
moj maz wlasnie wpadl na taki pomysl i kupil nosidlo od 0 do 3 miesiecy ... jakos nie widzialo mi sie niegdy noszenia tak dziecka , ale jutro sie przelami i wyjde
bo inaczej ocipieje tutaj to pewnie ...
czekam na foty
dobrej nocki !
jakos damy rade !!
Jos u mnie nie ma sasiadow z dziecmi
AsionekWspółczuję Ci. A może chusta albo nosidełko na te kilka dni?
Kurka,mam włosy:blond,żółte,pomarańczowe i brąz...Gdzieniegdzie rude![]()
moj maz wlasnie wpadl na taki pomysl i kupil nosidlo od 0 do 3 miesiecy ... jakos nie widzialo mi sie niegdy noszenia tak dziecka , ale jutro sie przelami i wyjde
czekam na foty
dobrej nocki !



na cerwono ??? No to fotkJe proszem
:-)
roooodzisz ? czy jeszcze się zaciskasz ???
wyrwe chama !!! wyrwe !!!
nie nie wyrwe bo juz 500 albo i 600 na chama poszło !!!