hej misie

ja jestem ale siedze w krzakach
młodamamusia takie krwawienia w cyklu z tabs. zdarzają sie ale normą jest ich brak zatem znaczy ze tabsy dobrze dobrane
rurka normalne sa te wszystkie dolegliwości znaczy ze fasolka rośnie

Ze zwolnieniem musisz czekać az upłynie 30 dni od podpisania umowy. Ja jestem w takiej samej sytuacji, tylko ze mi nawet umowy jeszcze nie dali bedzie od listopada a później jeszcze 30 dni achhh mam nadzieje ze zdarze
wiolcia jeszcze pare tygodni i nudności miną;-) u mnie pojawiła sie za to zgaga

ale dajemy rade
kocurek olusia jest przecudna

a co do wypadków przy porodzie to tez sie tego obawiam jestem nastawiona na lewatywe

jak tylko przyjade do szpitala będę krzyczeć zeby mi ją zrobili
just 100% cukru w cukrze
oliwka ciekawa jestem jak włosy.
lil jak tam akcja sie rozkręca&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja mam nadzieje wytrzymać do 40 tc a przynajmniej do 39 bo wtedy mała urodzi sie juz w nowym roku.
Czuje sie już coraz większa i cieższa. Ostatnio bardzo mnie bolała miednica i biodra dokucza tez krzyż. Staram sie jak nawjwięcej leżeć ale tez troszke ćwicze

dostałam na urodziny taka super piłkę do fitnesu więc sobie skaczemy

. Czytam was na bieżąco tylko jakoś weny brak i nie chcę smętkować