reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rok po roku

No właśnie dziewczyny - ja jakoś próbowałam ale mi nie wyszło - niech ktoś sie zakręci żeby powstał taki osobny dział rok po roku - powiem szczerze że jest dużo tematów do obgadania, a szukać np tematu "wózek" wśród tylu postów jest przerypane
Chyba żę jestem nie na czasie i ktoś się właśnie tym zajmuje?

Kurde teściowa miała wziąć Ignaśka na pół godizny na spacer i już zaraz godzina będize... WKurza mnie to

Aga
 
reklama
No właśnie dziewczyny - ja jakoś próbowałam ale mi nie wyszło - niech ktoś sie zakręci żeby powstał taki osobny dział rok po roku - powiem szczerze że jest dużo tematów do obgadania, a szukać np tematu "wózek" wśród tylu postów jest przerypane
Chyba żę jestem nie na czasie i ktoś się właśnie tym zajmuje?

Kurde teściowa miała wziąć Ignaśka na pół godizny na spacer i już zaraz godzina będize... WKurza mnie to

Aga

popieram
sama o tym myslalam ostatnio walsnie
 
Ja się przyłączam do przeciwniczek palaczy! Na szczęście u nas w rodzinie nikt nie pali. Ani w mojej ani w męża. Daleko by trzeba szukać. Nawet wśród znajomych jakoś niemodny ten nałóg. I bardzo dobrze!
U nas dzisiaj strasznie upalnie. Może i dobrze że siedzimy w domu, tu przynajmniej chłodniej i dostęp do BB jest pod ręką:-)
Amelka właśnie siedzi na nocniczku, Antośko zasuwa po całym mieszkaniu za piłką. Zaraz ich położe i będę miała trochę czasu dla siebie:-)

A tu coś na dobry humorek na cały dzionek:-)
smieszki - LiveVideo.com
 
Amko jak zwykle dzieki za cieple slowo:-)Dzis mam humor niezbyt bo sie niewyspalam, Natalka zle sypia ostatnio w przeciwienstwie do Marty,gdyby nie to,ze Marta jest taka grzeczna to bym sobie tak nie radzila jak sobie radze:-D;-)Wczoraj nawet sama je wykapalam bo maz nie wiedzial kiedy wroci z pracy no i jak trzeba to da sie zrobic..Mama dzis wziela Natalke o 11 a o 12 juz byla padnieta bo wstala o 7 no ale juz nie bede mamie nic mowic.Mam byc wdzieczna,ze w ogole przychodzi.Nie gadamy ze soba i widze,ze nadal ma pretensje i w sumie to moze lepiej bym sie czula jakby wcale nie przychodzila.Ona mnie nie zrozumie bo ona tego nie przechodzila co ja, zawsze byla kobieta pracujaca a mna zajmowala sie babcia, w tej kwestii to juz o wiele bardziej mnie tesciowa rozumie.
 
Amko - super filmik! Dodał mi sił i wiary że to wszystko ma sens ;))) Bo czasem chyba każdego ogarniają wątpliwości... A tu dizewczyny w swoim świecie, bawią się w najlepsze - czekam aż u nas tak będzie :))

Agnieszka

Trzymaj się Skakanka i nie daj się - przetrwamy a potem będize super fajnie - jak na filmiku Amko :-D. Z Mamami często tak jest... Mają swoje fochy :p

Sugar: życzę żeby szybko gorączka przeszła - teraz nie jest czas na chorowanie :) Pogoda zbyt piękna.

Agnieszka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ZGRED no jasne że już wkrótce już będzie tak i u Ciebie:-) To tylko kwestia czasu. Zresztą każda z nas przeżyje to niesamowite uczucie:-)
A na filmiku nie dziewczynki tylko parka bawi się w najlepsze;-)

Ciekawi mnie jakie spostrzeżenia ma na ten temat MAMAOLI. Masz dwojeczkę już chodzącą. Normalnie widzę Maksa jak biega za Olą:-) Lubią się ze sobą bawić?
No i dawno nie widziana SISSI. Chyba miała wyjechać? SISSI masz dzieciaczki w tym samym wieku co ja. Czy Twoi chłopcy też tak razem wariują?
 
SKAKANKO nie martw sie bedzie dobrze:tak: i za niedlugo wszystko sie ułozy dzieci rosna i beda coraz bardziej samodzielne:-) ale rozumiem cie czasem lepiej siedziec samemu i sobie radzic niz miec pomoc kogoś kto Nam bedzie non stop wypominał albo narzekał ze zmeczony albo ze zle sie czuje:no:

SUGAR - zdrowka dla małego oby szybko wrocił do formy Trzeba korzystac z pogody

A ja dzisiaj odniosłam sukces (taki mały osobisty) dotyczy palenia w domu wreszcie sie postawiłam i jak była u mnie na chwile mama i chciala zapalic d razu powiedziałam ze ma wyjsc bo w domu sie u NAS NIE PALI ale była zaskoczona:tak: ale jestem sama z siebie dumna:-) :happy: .

Była tez u mnie moja bratowa i aby mialam towarzystwo jak maz pojechal na kurs i troche sie zajeła Igorem

A pomysł z osobnym Rok po Roku jest ok jestem za
 
amko super filmik:tak:

czekam, czekam z niecierpliwoscia kiedy u mnie tak bedzie


sugar zdrowka dla Iggiego, napisz co i jak po wizycie lekarza

skakanka nas to tak na prawde tylko kolezanki z bb zrpzumieja bo to samo przezywaja :happy:

a ja dzis znow wygladam tak:sick:

rano jak Helena obudzila sie na kolejne karmienie okolo 4:30 to zasnela dopiero o 6:szok: :szok: :szok: :szok: normalnie poryczalam sie ze zlosci i bezsilnosci:dry:

ma etap wyciagania sobie smoka ale juz wlozyc go z powrotem nie umie:baffled:


bylam dzis dwa razy na spacerze i jak dziewczyny spaly to sie chwile przespalam, efekt - nie mam czasu na bb:no:
 
reklama
Do góry