reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

Malgorzatkar- a ta jajecznica wychodzi taka hmm... Sucha. Zuzia daje sobie z nia rade? Nie wiem jak zrobic zeby byla zjadliwa ;)

Adas niekapek traktuje jak zabawke. Z butelki pije, potrafi, ale nie lubi.

Co do tych deserkow jogurtowych. Mam ich sporo, ale jeszcze nie podawalam.

Adas pierdzi w nocy. Placze, puszcza baka i jest spokoj. Gastro uwaza, ze piardy w tym wieku to norma :/
 
reklama
Makota ostatnio się zorientowałam, że lekarze nie mają pojęcia o nowych wytycznych. Dermatolog prawie oczy na biurko wypadły, bo jak ja mogę alergicznemu dziecku dawać całe jajko. Odesłałam ją do fachowej literatury:p

Małgorzatkar mówisz, że niekapek z Aventu spoko? Chyba kupie. Mam z Canpolu, ale Szymek nie łapie koncepcji.
Hmm tak sobie myślę, że dzieci kp łatwiej przestawić na kubek. Mój już od dawna i mleko i wodę pije z butelki, także niekapek to dla niego cudo na kiju służące do niewiadomoczego:what:
Bo niby z jakiej racji ma pić mleko 'normalnie' a wodę z tego ustrojowa? A może równolegle spróbować mu podawać mleko też w kubku? A może sobie darować póki co?
Dylematy, dylematy...
 
Szczerze to my sobie chyba niekapek podaryjemy. Pije z butli wodę i mleko. Potem gdy będzie już 'duża' to przejdziemy na normalny kubeczek i tyle. Ale zawsze mogę zmienić koncepcję
 
Ja mam Doidy, ale jeszcze nie dawałam, tylko raz czy dwa. Ale za to ostatnio dorwal się do mojego bidonu i wiedział co robić. Więc Tusia może bidon?
 
Ja mam niekapek babyono i też jest spoko. Nie wiem, ten aventu jest z miękkim czy twardym ustnikiem? Moja nauczyła się z niego pić, chociaż teraz chce sama trzymać, ale mam wrażenie, że dzięki temu pije więcej. Teraz jeszcze korci mnie ta nowa kolekcja retro lovi 360, ale może poczekam aż ktoś będzie chciał zrobić prezent ;) lovi.jpg
 

Załączniki

  • lovi.jpg
    lovi.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 65
Tusiu ja z malym bylam u dentysty. Tak, tak z Olkiem. Dobrala nam szczoteczke, paste, gryzak ale.... powiedziala, ze 7-mio miesieczne dziecko jest w stanie nauczyc sie pic przez slomke. Generalnie inne ustrojstwo do picia niz do mleka i lepiej cos innego niz smoczek.
 
my jestesmy szczesliwymi posiadaczami Doidy Cup od kilku dni. Moim zdaniem super wynalazek!!!

oto pierwsze chwile z kubkiem i pierwsza zupa krem. (kubeczek jest koloru jagodowego tylko w kamerze nie włączyła się lampa i kolory takie szaro bure wyszły) :baffled:

[video=youtube;RMWIvSslX1o]https://www.youtube.com/watch?v=RMWIvSslX1o[/video]
 
reklama
Do góry