reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

Nie wiem,czy to postęp,ale nasza Mała też od jakiegoś tygodnia przewraca się z brzuszka na plecki,szczególnie na macie:-),poza tym guga,szczególnie z Tatusiem i uśmiecha się tak pięknie,że wszelkie zmęczenie i złości odchodzą w niepamięć :-):-):-)
 
reklama
A moja Maja w końcu zaczęła wysoki trzymac główkę gdy ją położę na brzuszku!
Nawet się usmiecha jak mnie widzi wtedy przed sobą;-)
Ona się ćwiczy, a ja krzyczę z radości jak nienormalna:-D
 
:-DOj dziewczynki muszę się wam pochwalić, ostatnio pisałam że igor ma wiotka główke tzn nie mógł podnieść jej leżąc na brzuszku, a dziś nas bardzo zaskoczył nie dość ze ją pieknie podniósł to juz od razu z podparciem na rękach. Normalnie rękami się podparł i się podniósł.:-D
 
Dziewczyny tak jak pisałam, Amelka w dzień prawie nie śpi. Trzeba dostarczać jej atrakcji. Pomysły już mi się kończą.
Tańczymy, śpiewany, gadamy, śmiejemy się, trzymam na zgiętych kolankach, grzechotki idą w ruch, karuzela, huśtawka, noszenie, lulanie, masowanie i oczywiście cycanie. (Matę dostaniemy od matki chrzestnej, więc włączymy ją do repertuaru).
Bardzo proszę napiszcie jakieś pomysły, co robicie z Waszymi maleństwami.

aaa i jeszcze wysysamy krew :-p
 
Mój Maksik pięknie sie smieje jak zrobie mu bip bip nosek:-) i jak bawimy sie w kosi łapki to te ma radoche:tak::rofl2:

na macie średnio lubi lezec- woli mamy na kolanach rozmawiac:rofl2:

przedwcoraj tak pozartował z dziadkiem ze nie szło ich uspokoic- tak gadali i sie smiali:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


a dzisiaj przespał calutka noc od 22 do 7:tak::tak::tak::cool2: skonczył dwa miesiace w koncu;-);-);-);-)
 
My się z Bianką bawimy w "całuśnego potwora", tzn. ona leży na pleckach, ja się nad nią pochylam i mówię: "UWAGA! całusny potwór się zbliża!!!" i wtedy całuję ją po policzku, a ona piszczy z radości.
Poza tym lubi matę i bajki i grzechotki. Karuzelka się znudziła. A najfajniej jest prowadzić z mamą lub tatą rozmowy zawsze wtedy kiedy ma iść spać. :tak: i wtedy się uśmiecha i gaworzy.
 
mój mały ostatnio polubił "siedzenie" w oknie tzn. biorę go na ręce odwracam pleckami do siebie i stoimy w oknie he mały podziwia śnieg za oknem i się śmieje,łapką puka w okno albo kopie nóżkami w kwity stojące na parapecie hehe

co do podnoszenia główki mój tez cos ostatnio leniwy sie zrobił i marudny jak go kłade na brzuszek ale mysle ze z czasem wszystko;-)
 
Emisia chyba zrozumiala ze juak nie chce sama spać w dzień to mama nie ma czasu na nic nawet na jedzenie i wtedy mleczko takie dbre nie bedzie;-)i zaczłę bardzo ładnie spać.Przerwy miedzy drzemkami ma ok 1-1,5 godz spi ok 2 godz,więc da sie przezyć:tak:A kontaktowa jest bardzo.Smieje sie jak szalona,guga,wydaje baardzo dziwne dzwieki(Jas sie smieje że piszczałke połknęła)pokrzykuje jak mnie nie ma w zasiegu wzroku "mama gdzie jestes nudzę się":eek:.My bardzo duzo rozmawiamy,opowiada mi to dziecko jakies niestworzone historie;-):-),ja sie dziwie a ona ma ubaw po pachy:tak:Też ja nosze pleckami do mojego brzucha i tez lubi wygladac przez okno, i bardzo lubi jak tata jej opowiada bajki o krasnoludkach,ktore wymysla na poczekaniu i sa bezcenne:-)Spiewmy szczególnie podobaja sie jej góralskie przyspiewki i twórczość De press i ostatnio kolędy,moze jeszcze troche przed czasem ale zadowolenie dziecka wazniejsze;-)
 
reklama
igor zaczyna sie poddzwigac....
zauwazylam jakby chcial siasc czy cos.....:eek::-D

No i dajemy mu po troszku owockow i warzywek ze sloiczkow wcina ostro a jakie ladne kupeczki robi.....:-D
 
Do góry