reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych dzieciaczków

reklama
Marcelinaa-to napewno tooooo!!!! hurra gratki.. ale jesli to pierwsze ruchy to pamietaj nie beda na początku czesto czasami bedziesz miala wrazenie ze przez caly dzien nie poczujesz dopiero po dwóch -trzech tygodniach bedą intensywniejsze:):)
 
Pierwsze ruchy poczułam w 15 tyg..Teraz jestem w 21 tyg.i mały tak daje czadu ,że to chyba jakiś piłkarz będzie:-)
Od pewnego czasu wybrzusza mi się miejsce jak synuś mocno się napręży-robi się taka twarda kluska dość spora w jednym miejscu-super uczucie :tak: .Wogóle to moje maleństwo jest bardzo ruchliwe -ciągle buszuje i kopie:-D
 
Takie pukanie jest bardzo charakterystyczne, to na pewno nie flaczki;-)
A powtórkę możesz mieć dzisiaj albo za kilka dni, ja tak miałam.
 
Ja ruchy poczulam w 17 tygodniu a teraz mlody szaleje jak na karuzeli! Kopniaki bardzo czesto i juz widze jak bede za nim biegac jak tylko nauczy sie raczkowac!

A dzisiaj rano strasznie sie usmialam, bo maly chyba zaspal i zamiast rano szalec jak zawsze, jakis taki spokoj byl. Nawet sie troche zaniepokoilam i tak lezalam sobie i nagle zadzwonil budzik a mlody tak w brzuchu podskoczyl, ze skopal mi cala lewa strone.:-D :-Dczy to mozliwe, zeby on sie tak przestraszyl??
 
reklama
Ja ruchy poczulam w 17 tygodniu a teraz mlody szaleje jak na karuzeli! Kopniaki bardzo czesto i juz widze jak bede za nim biegac jak tylko nauczy sie raczkowac!

A dzisiaj rano strasznie sie usmialam, bo maly chyba zaspal i zamiast rano szalec jak zawsze, jakis taki spokoj byl. Nawet sie troche zaniepokoilam i tak lezalam sobie i nagle zadzwonil budzik a mlody tak w brzuchu podskoczyl, ze skopal mi cala lewa strone.:-D :-Dczy to mozliwe, zeby on sie tak przestraszyl??

Malgo, chyba tak, w końcu nasze maluchy już słyszą:-)
 
Do góry