reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych dzieciaczków

Kurcze, a ja się zaczynam naprawdę martwić. Niby najwcześniej poczułam ruchy więc teraz powinnam je czuć często, wydaje mi się codziennie i nasilone. A ja raz na kilka dni poczuję jednego kopniaczka :-(. We wtorek wizyta to pogadam z dr
 
reklama
Oli kochana niemartw sie na pewno wszytko jest wporzadku ... może po prostu Twój maluszek to mały leniuszek:-D
 
Oli ja mam tak samo.Rzadko coś czuję. jak byłam na usg to dzieciątko strasznie fikało a ja nic nie czułam. Ale mój gin powiedział,że to nic złego.Niektóre czują je wcześniej ,inne później...
 
moje maleństwo przez cały dzień jest bardzo spokojne ale za to wieczorem tak fika ze czasami nie umie spac :tak: az sie boje że bedzie tak jak sie urodzi.
Przewaznie ostanio moje wizyty u mojego lekarza wypadaja na 9:30 wtedy to maleńka sobie smacznie spi /zdarzyło to sie pod rzad 3 wizyty/ lekarz próbował ją jakś rozbudzic ale ona sie nie dała tylko raczkami leniwie pomachała i spała dalej /charakterna :-)/ nawet sie lekko zaniepokoiłam ale lekarz mnie zaraz uspokoił że poprostu wybrała sobie taką godzine do spania tym bardziej że wieczorem dokazuje:-D
 
Kurcze, a ja się zaczynam naprawdę martwić. Niby najwcześniej poczułam ruchy więc teraz powinnam je czuć często, wydaje mi się codziennie i nasilone. A ja raz na kilka dni poczuję jednego kopniaczka :-(. We wtorek wizyta to pogadam z dr

Oli, myślę że Filip to mały leniuszek, dobrze że czujesz ruchy chociaż raz na jakiś czas. We wtorek masz wizytę?
 
Oli, nie martw się. na pewno wszystko jest dobrze. ja też nie raz nie czuję mojego malucha, a później jak zacznie szaleć, to się uspokajam
 
reklama
Do góry