reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych dzieciaczków

reklama
Jaskółeczka trudno byłoby tu przekleić wszystkie wypowiedzi dziewczyn na ten temat, bo najczęściej mówiono o tym na wątku ogólnym, a to by było jakieś przynajmniej 100 stron do przewertowania. Ale myślę, że kto będzie chciał to się tu wypowie ponownie :-)

Ja poczułam pierwsze niesmiałe ruchy w 18 tyg. i były rzadkie i słabo wyczuwalne, a teraz szczególnie po jedzeniu mały szaleje na całego i czuję go już dość wyraźnie w ciągu dnia :-)
 
ja też już od kilku tygodniu czuję ruchy Agatki ;-) kupiłam pluszaną pozytywkę i przykładam do brzuszka i wtedy szaleje :-) jestem ciekawa czy bedzie faktycznie tak jak mówią, że jak się przyzwyczaja do jakiejs melodyjki to później łatwiej je uspokoić po urodzeniu jak ją usłyszy ;-) no i jak coś zjem słodkiego to też czuję wyraźnie mojego mieszkańca brzuszka , śmieszne uczucie bo coś Cie tam rusza od środka a nigdy nie wiesz kiedy Cię " zaatakuje" i w którym miejscu czy z lewej czy z prawej:-)
 
heheh dzisiaj powiedziałam ginowi, że mnie coś pukało, powiedział- że to troche szybko, ale nie że niemożliwe.
Powiedział, żebym pokazała w którym miejscu a potem przyłozył tam głowicę, a mala kopała tam łożysko na całego :-)
 
A czy Wasze maluchy tez osbie upodobały jedną częśc brzuszka...mój mam wrażenie że bardzo lubi lezec po lewej stronie, nie tylko go tam czuje ale co jakis czas po lewej stronie mojego brzucha robi sie taka piłeczka a prawa stona sie wypłaszcza :) czasmi czuje go tez na srodku po prawej stronie zadko.
 
Ja pierwsze kopniaczki poczułam nad koniec 17 tygodnia, wczaśniej to raczej było przelewanie i bulgoczenie ;-)
 
reklama
a ja dziś rano tak mi się zdaje, że poczułam pierwszą czkawkę Agatki :-) takie delkikatne i rytmiczne przez kilka minut ruszu w prawej części brzucha ;-) CZAD !
 
Do góry