reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

reklama
Spokojnie Ewan mamy jeszcze czas ;) pozniej bedziemy moze marudzic , ze nam spac nie daja bo sie kreca :laugh:
 
A ja chyba wczoraj poczułam pierwszy raz mojego Maluszka - jak nie mogłam zasnąć i kręciłam się z boku na bok, to Dzidzius pewnie też zmuszony był do innej pozycji ;) i tak myśle, że to już było "TO" :) (ale może juz tak bardzo chcę, że mi się wydaje... zapytam moją gin, czy to prawdopodobne)
 
:) Superowe. Potem do 2 w nocy czekałam, aż znow coś poczuje, ale chyba bobas zasnąl wczesniej :))
 
Hihi, odegrał się, bo jak on chciał spać, to ja się wierciłam....
Powiedział
"A teraz mamuska leż grzecznie i nadsłuchuj, a ja się przynajmniej zdrzemnę" hahha
 
;D i bardzo dobrze zrobil. w koncu wie du mir, so ich dir ;D znaczy jak Kuba Bogu tak Bog Kubie mialo byc ;D
 
reklama
A moj Witus juz dwa razy mnie kopal jak jechalam samochodem ;D Chyba sie w tatusia wdal bo tylko w samochodzie narazie dawal o sobie znac ::) ;D Smiejemy sie ,ze juz cwiczy gaz i hamulec.Ja juz chce zeby pokopal mamcie tak regularnie , codziennie jak jestem w domku i nic nie robie ;D
 
Do góry