reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

Moja dzidzia po dzisiejszym testowaniu zakupionego wózeczka też nieźle wiruje w brzuszku.... chyba już wie że kupiliśmy dla niej nowy środek lokomocji ;)
swoją drogą to nieźle się zmachałam testując wszystkie możliwości wózka...
 
reklama
Wlasnie przeczytalam ze okolo 23 tc. mozna juz wyczuc lekko uciskajac brzuch gdzie jest glowka, nozki...``??? Ja tam sie boje uciskac, ale jak mala kopie to wiem ze musi byc albo raczka albo nozka a najpewniej lokiec bo wali niezle ;D Czy wy wiecie gdzie wasze skarby maja glowke a gdzie nozki???
 
Moje ostatnio jak byłam na USG to siedziało sobie na pupci czyli główke miałam pod piersiami a teraz to naprawdę nie wiem dzisiaj np.wyczułam że leży sobie w poprzek co chwila jest inaczej ułożone albo mi się tylko tak wydaje :)



 
Moj Smerfik tez sie jeszcze kreci, czasem czuje jak sie obraca :) A wczoraj tak nozka jezdzil po brzuchu i pepku,ze Bartek sie przestraszyl.Jakby mi mialo cos z brzucha wylezc za chwile, taki maly obcy :laugh:
 
Moje maleństwo tez cały czas szaleje..czasem sie zastanawiam kiedy odpoczywa:):):)Ruchy wydają mi sie z każdym dniem mocniejsze i coraz czesciej da sie okreslic..czy to byla rączka..czy nózka..i gdzie jest główka.Mój Michał przyłozyl ostatnio głowe do brzucha i lekko ucisnął...co wywołąło nie małe zainteresowanie ze strony malucha..zaczął odpowiadac z kazdej strony..A mój kochany stwierdzil ze nasza pociecha obemuje całym soba jego twarz...i delikatnie bada co gdzie jest:)Jakie to niesamowite że taki maluszek umie juz reagowac na bodźce zewnetrzne:)niedlugo mój kochany i maluch bedą sie jeszcze bawic przez mój brzuszek:)hehe...
 
Od wczoraj ruchy mojego synusia odczuwam troche inaczej niz do tej pory.
Nie jest to jeden kopniaczek raz na jakis czas tylko kilku sekundowe cwiczenia . Tak jakby cos mi sie trzeslo w brzuchu .
Tez tak macie ?
 
Ja wczoraj jak się położyłam to miałam wrażenie że moje maleńswto próbuje podnieść główkę bo tak mnie pukało w dół brzucha ;)ono bardzo nie lubi jak ja usiądę albo się położę najbardziej jest szczęśliwe jak chodzę bo wtedy go bója i może sobie spać ;).Ale fakt faktem że ruchy naszych maluchów zaczynają się trochę zmieniać :laugh:



 
Ja też mam takie trzęsienia się brzuszka, dzidzia mnie kopie przeważnie teraz w 2 miejscach naraz i są to szybkie ruchy aż sama jestem zaskoczona i zdziwiona tym co on tam wyprawia, chyba przemeblowanie jakieś robi hahahaha :D
 
Oooo, ja też tak mam a myslałam że zwidy jakieś mam z tym trzęsieniem :)
Mam też czasem wrażenie że się moje maleńśtwo się prostuje bo głowkę czuję w jednym boku u nózki w drugim.
A jak fiknie koziołka to czuję się jak na rolercosterze, choć ostatnio dawno nie fikał chyba za duży jest ;)
I generalnie jest bardziej niespokojny po Coli a głupia mamusia raz na miesiąc musi sobie golnąć Cherry Coke:)
 
reklama
Moj ma takie ruchy juz od dluzszego czasu, raz kopie a innym razem tak fika ze nie wiadomo co on tam wyprawia! Najsmieszniejsze uczucie mam od jakichs 3 dni kiedy rozpycha sie pod moim pepkiem! Siedzi sobie dokladnie na tej wysokosci ale to chyba jakis akrobata bo tez czuje go z dwoch bokow! A czasami nawet jak czuje go u gory to potrafi tez mnie kopnac calkiem na dole brzucha!!! Juz sie zastanawialam czy on taki duzy, czy moze mam dwojke w srodku i nic o tym nie wiem???!!!
 
Do góry