reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

Ja już czuje już mocno (zaczynam 22 tydzień) , widać tez przez brzuch, dziś córka położyła rękę to naliczyła 14 kopniaczków w przeciągu może 10 min, a to dopiero początek ;-)
Małe aktywne rano, w ciągu dnia to raczej w biegu jestem wiec nie bardzo czuje, ale wieczorem jak leżę lub w nocy jak się przebudzę to zdecydowanie najbardziej intensywnie.
 
reklama
Ania uff jak dobrze, myślałam, że jestem z tym sama. Moja polubiła lewy dolny bok, choć dziś mam wrażenie, że pływała wszędzie ;)

Goska03 wow to intensywne Twoje maleństwo. Chciałbym już też widzieć górki na brzuszku ;)
 
Pierwsze kopniaczki poczułam pod koniec 15 tygodnia, potem sporadycznie a od kilku dni czuję już regularnie i są coraz bardziej mocniejsze. Do dziś też czułam praktycznie z jednej strony a dziś wieczorem maleństwo przeniosło się na drugi bok :tak: Zauważyłam że od 2 dni jak czytam synkowi bajkę wieczorem to maleństwo wierci się bardzo intensywnie :-D
 
Owca21 pewnie bardzo podobają się bajki, ale będziesz miała słuchaczy :) moja Misia dziś też aktywna po całym podbrzuszu sobie fajnie pływa. Czasami mam wrażenie, że nawet kopnie w pęcherz, bo takie dziwne uczucie ;)
 
misia1608 - no rusza się bardzo, nawet lekarka nie mogła pomierzyć wszystkiego i sama mówiła ze bardzo ruchliwe
 
Ja już drugi dzień czuję bardzo słabo ruchy i strasznie mnie to irytuję bez przerwy rozmawiam z moim Maleństwem ale nie koniecznie mnie słucha ;-) i czuję tylko delikatne ruchy i rzadziej niż do tej pory :-(
 
Owca21 maluszek pewnie odpoczywa, u mnie też w niedziele było mało intensywnie - dziś widziałam przy kopie już mała górkę :) teraz też mała w kulki sobie leci ;)
Spróbuj włączyć muzykę - może się uaktywni ;)
 
reklama
Anita1990 na pewno niedługo, mój gin wczoraj mi powiedział, że tak za dwa trzy tygodnie dopiero się zaczną prawdziwe kopy, więc nawet dzień lenistwa nie powinien martwoć :)
 
Do góry