reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

Paulina119a jeśli to pierwsza ciąża to nie masz się czym przejmować, a jeśli tego laskotania nigdy przedtem nie czułas to na pewno gila Cie Twoja dzidzi :) kochana będzie dobrze :)
 
reklama
misia1608 bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź :)
To fakt, wcześniej tego nie czułam... to łaskotanie to coś nowego.
Niby na każdej wizycie u gin mówi, że wszystko jest z dziubkiem ok. W piątek mamy USG połówkowe i już się nie mogę doczekać.
Tak już bym chciała czuć regularne ruchy ! :tak:
 
Paulina119a za tydzień będziesz już w szoku jak Twój dziubek kopie :) ja co prawda pierwsze ruchy czułam szybciej, ale jestem na takie rzeczy bardzo wrażliwa :) teraz mała ciągle ma kontak :)
 
Misia1608 powiem Ci, że takie regularne kopniaczki znacznie by mnie uspokoiły :) więc mam nadzieję, że Twoje słowa się sprawdzą w 100%
 
Paulina119 Nie stresuj się kochana i spokojnie poczekaj. Wiem, że łatwo mówić, bo pamiętam jak sama świrowałam z tego powodu, większość dziewczyn pisała, że czuje regularne ruchy a ja nic, tylko bulgotanie, bąbelki, czasem jakieś stukanie delikatne. Na połówkowe szłam jak na ścięcie z najczarniejszymi myślami, oczywiście okazało się że jest ok, a lekarz kazał czekać na ruchy i tyle. Od ponad tygodniu mój Antoś daje mi coraz bardziej znać o swojej obecności, dziś o 4 rano skopał mnie jak Niemcy Brazylię ;-), więc naprawdę nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać. :-)
 
Dziewczyny dziękuję, że dodajecie mi otuchy....
Już sama nie wiem. Bo niby wczoraj myślałam, że dostałam pierwszego kopniaka ale dziś już ciiiiiszaaaaaa....
W piątek mam USG połówkowe i mam nadzieję, że rozwieje ono moje czarne myśli.
Tylko siedzę i czytam i nabijam sobie głowę przodującym łożyskiem, wadami wrodzonymi itp....
Jakaś histeryczka ze mnie czy panikara.... ja siebie nie poznaję po prostu :baffled:
 
Dziewczyny w końcu mam to co chciałam :)
Wczorajsze ruchy były baaardzo wyczuwalne. W końcu dziubek dał o sobie znać :tak: Niesamowite uczucie.........
 
Hej Dziewczyny Mamuśki :)
Paulina119a nie martw się, jeszcze Ci spać po nocy nie da tak jak Moje Maleństwo, 3 nad ranem pobudka a wieczorem też mi nie daje spać :) Byłam wczoraj na usg, mój Synuś (na 100% od 5 tyg) waży już ponad pół kilograma :D i jest wielkościowo 10 dni do przodu :D a to Obżartuch :D
a jak Wasze Kruszynki? :)
 
reklama
Do góry