reklama

rumiane policzki

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez gosiab, 30 Październik 2005.

1. gosiab

gosiab Zaciekawiona BB

witam moje dziecko ma 6 miesiecy i od tygodnia czerwone policzki czym smarowac mu te policzki?

2. naja

naja Fan(ka)

hm.. a smarujesz mu buzie przed wyjsciem na dwor?

3. reklama
  4. gosiab

gosiab Zaciekawiona BB

tak smaruje

5. naja

naja Fan(ka)

mlody mial przez chwile przesuszona i zaczerwieniona skore od wiatru, ale to byla moja wina, bo zwyczajnie zapomnialam o kremie. zaczerwienone policzki moga tez byc wynikiem wystawienia dziecko na slonce, w koncu nie tylko latem sie opalamy. jesli to bez krostek to chyba raczej nie alergia.. ale wymadrzac sie nie bede.

6. gosiab

gosiab Zaciekawiona BB

dzieki naja może i nieraz zapomnialam mu posmarowac buziaczka

7. naja

naja Fan(ka)

nie zarzucam ci :) ale u nas tak bylo. zaczelam smarowac regularnie, zreszta Nivea na kazda pogode, moim zdaniem b. dobrym, i pomoglo. buzka wrocila do normy ;)

czego i wam zycze.

8. gosiab

gosiab Zaciekawiona BB

nie dawalam mu mleka krowiego

9. Graszka

Graszka Początkująca w BB

Mam pytanko.Moja mała skończy 6.01. 5 miesięcy od 3-go miesiąca dostała wypieków na policzkach i pokazały jej się naczyńka czy znacie jakiś dobry kremik?

10. reklama
  11. sandros

sandros Mama Soni

Witam,

Osobiscie nie stosowalam, ale duzo dobrego slyszalam o SUDOKREM - zapytaj w aptece, troche drogi, ale podobno swietny.

Pozdrawiam,

12. stokrotkaa25

stokrotkaa25 Początkująca w BB

Hej! mój maluszek również miał takie policzki i do tego jeszcze takie krostki pod skórą, smarowałam sudokremem i schodziło, ale potem znowu się pojawiało. Z czasem zeszło i nie ma śladu :)
    Pozdrawiam

Poleć forum