reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

witajcie

rzeczywiści pięknych oryginalnych imion nie brakuje osobiście pracuje w szkole i ma dość ciekaw spostrzeżenia co do imion np MarcoPolo, Ramona, Hugo, Ksantypa, Oligariusz, Solidariusz, Joachim, Bronisława, Roma, Róża, Ali, Merkuriusz, Salma, Wiktoryna i wiele innych czasem aż dziwacznych imion
a nie ukrywam, że te dzieciaki są wysmiewane przez rówieśników z "normlnymi" imionami, ale same dobrze wiamy, że z każdego imienia moża się posmiać :tak::tak::tak:
moja córcia ma na imię Natalia Zuzanna

a dzidzia której oczekujemy ma być Konradem Aleksandrem lub Amelką Aleksandrą:tak::tak::tak:

pozdrawiam
 
reklama
Adela wcale nie jest dziwnym imieniem, już o nim wspominałam na pierwszych stronach wątku ;)

Ostatnio jeszcze przypomniały mi się imiona takie jak Miron, Estera, Rachela.
Nadal rzadko spotyka się Barbary i Urszule, Edyty czy nawet dość popularne w moim pokoleniu Ewy.
 
Znam 2 Olimpie,ładne imię.Adelka równiez b.ładne:)
Dziewczyny coraz częściej spotykam sie,że dla dziewczynki ładniejsze od Naszej Maszy jest Sasza(co przez ostatnie 8 miesięcy jest kwestia sporów).Piszcie co sądzicie Masza czy Sasza?
 
Do MARTA SZC Anastazja piękne imię.Ja wczesniej chciałam dać nasze małej kluseczce NASTJA-jest skrótem od Anstazjii:-)
Do MALINKA1 strasznie się cieszę, ze znasz juz jedna małą Maszkę-mam pytanko czy nie miała problemów z rejestracją-bo podobno zdarzają się.I to drugie imię synka twojej kuzynki Duszan-REWELACYJNE!!!!!!
pozdrawiam:tak:
 
Do MARTA SZC Anastazja piękne imię.Ja wczesniej chciałam dać nasze małej kluseczce NASTJA-jest skrótem od Anstazjii:-)
Do MALINKA1 strasznie się cieszę, ze znasz juz jedna małą Maszkę-mam pytanko czy nie miała problemów z rejestracją-bo podobno zdarzają się.I to drugie imię synka twojej kuzynki Duszan-REWELACYJNE!!!!!!
pozdrawiam:tak:


Dziewczyny znowu nie wymyslajcie takich nie ziemskich imion dla dzieci co to z imie Masza Duszana???/Bez obrazy wiadomo ze kazdda matka cchce nadac swojemu malenstwu piekne imie no bez przesady....
 
reklama
martha ja mysle ,ze imie to indywidualna sprawa rodzica.To ,że Tobie te imiona wydają się nieziemskie nie znaczy ,ze kazdy tak uważa.Dla jednych imię Masza jest jak z kosmosu inny bedzie sądził że Genowefa brzmi jak nie z tej epoki.Kazdy ma prawo nadac dziecku imię według swego uznania,jesli oczywiscie nie jest ono obraziliwe.OSobiscie nie widzę w tych imionach nic zlego aczkolwiek sama bym swojemu dziecku takiego imienia nie dała.
 
Do góry