reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla naszych dzieci

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Dołączył(a)
28 Grudzień 2006
Postów
2 414
Miasto
zachoniopomorskie
wiem, że każda z nas mówi o przesądach z zakupami dla dzieci, al e z doświadczenia rowniez wiem, ze trudno się powstrzymać z tym, jak tam u was jest?
 
reklama
Kiedy bylam jeszcze w polsce i chodzilam po roznistych sklepach to wlasnie ogladalam sobie duzo fajnych ubranek, wozeczkow itp.. Ale moja mama UPARLA sie, ze nic a nic mam nie kupowac.
jednak sama przemycila ;) malutenkie rekawiczki i chyba z 3 pare malutkich skarpetek, ktore pozniej kazdemu pokazywala i jak miala jakis dziwny nastroj to sobie wyciagala i chyba marzyla jak to bedzie babcia :p

Wiem ze musze sie rozejrzec za jakims fajnym lozeczkiem i wozkiem... Bo to chce miec porzadne...
 
ja najpierw musze przejrzeć zasób stryszku co po szymonie się nadaje dla nowego członka rodziny i zapytać rodzinke czy maja cos na zbyciu a później wyruszena polowania, najważniejsze czyli wózek i łóżeczko mamy teraz musimy zakupić kojec no i nowa pozytywke do łóżeczka bo stara szymek rozebrał na częsci
 
ja jak wejdę do takiego sklepu z ubrankami wózkami łóżeczkami i innymi przyborami to potem wyjsć nie moge ale narazie nic nie kupuje, chociaż to wszystko takie słodkieeee jest i takie rozczulające
 
Ja tak jak już pisałam przesądna nie jestem i jak coś mi się bardzo spodoba to kupuję. W przyszłym tygodniu chcemy się wybrać do Primarka, to jest taki wileki sklep z ciuchami, gdzie jest nieraz taniej niz w Polsce! No i na pewno coś pokupuję.
Ale dużo rzeczy mam po Lilce, też będę musiała zrobić przegląd, ale to dopiero jak zjadę do Polski, czyli gdzieś w lipcu.
 
Ja jeszcze nie kupuje,bo to po prostu za wczesnie. Ogladalismy rzeczy moze ze 2 razy i na razie nam wystarczy (ceny!!!!!!!)

Wczoraj moja babci powiedziala,ze oszalalam na punkcie tego dziecka:szok::confused:
Chyba chodzi jej o to,ze opowiedzialam jej jak to dziecko moze teraz wygladac i co mu rosnie. Powiedziala,ze rozpiescimy naszego bobasa:-(
 
a ja dzisiaj byłam w swoim lumku u znajomej i zakupiłam dla siebie spodnie ciązowetakie cieniutkie na lato i 2 sztuki malutkich body z krótkim rękawkiem bo jak pamiętam to dla szymona takich nie miałam i wbijam w przesądy
 
Aina, ja tez uwielbiam Primarka :p Ponoc ciazowe spodnie tez tam mozna dostac ale bede musiala sobie poszukac :) A moze nawet dzis sie przejade...
:)
ja nie jestem przesadna, ale moja mama jest... co sie odbija na mnie...wrrrrr
 
jest bardzo przesadna i już kupiła skarpetki o ile pamiętam.
powiem tez wam jedno nie świrujcie na punkcie nowych ubrań dla maluchów bo za szybko rosna i czasem niektórych wogóle nie ubierzecie, jak dla szymka mam kilka sztuk zawsze nowych rzeczy ale baza to ubranka z lumpeksów i powiem że po upraniu lepiej wygladaja od tych polskich chłamów.
 
reklama
Ja uwielbiam szperać po lumpeksach. Ostatnio z ciekawością zerkam też na ubranka dziecięce. Są na prawde śliczne i z tego co wiem, rzeczywiście o wiele lepsze gatunkowo od niejednych nowych. O cenie nie wspomnę..
Nie kupuję jeszcze ubranek dla dziecka, chyba trochę za wcześnie na to. Poza tym w rodzinie mam parę małych dzieci, więc sądzę, że 'w spadku' też coś dostanę;-)
 
Do góry