reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Dzieki za rade, dla mnie poki co to czarna magia. Nie znam sie na tym wiec kazda podpowiedz jestcenna.
Chce sie wybrac do adwokata w tejsprawie ale nie wiem czy juz mam to zrobic czy dopiero jak urodze.
Boje sie tego wszystkiego a do tego jeszcze ludzie mowia rozne rzeczy.
 
reklama
Jamis muszę dać radę i być dobrej myśli ;-) bo co mi innego pozostało? Dziś kolejna nie przepłakana noc to już czwarta ;-) mam nadzieję, że teraz to już tylko będzie lepiej.
 
Minisamotna jakiekolwiek masz pytania, pisz. Ja też miałam wiele pytań, obaw, wątpliwości.
Jeżeli chodzi o same badania, to wygląda mniej więcej tak. Ojciec dziecka pisze wniosek o badania, bądz na rozprawie ustnie. Sąd wyznacza badania, mówi że ojciec ma zapłacic zaliczke, daje jakiś czas na wpłacenie zaliczki. Wyznaczają termin badania.
Jeżeli ojciec dziecka nie wpłaci (u mnie sąd powiedział tak albo pan płaci, albo zrobie pana ojcem bez badań)
Jeżeli chodzi o same badania, u mnie były ze śliny. więcej trwała papierologia niż same badania.
Jezeli chcesz iśc do adwokata, popytaj u siebie o darmowe porady.

luna24 trzymaj się, zaczynasz zbierac już wyprawkę?

Właściwie to mam już wszystko :) oprócz łóżeczka i pościeli :) noooo i elektrycznego laktatora :-).
Wszystko dostałam od dobrych ludzi.
 
WItam mam pytanie jesli ojciec dziecka nie zjawi sie na sprawie to co wtedy?
Moze nie odevrac wezwania i wtwdy to ja bede miec problem
Poza tym dzis tatus napisal na fb ze jest w zwiazku z jakas baba, dla mnie ti kolejny szok.
Czy naprawde wszyscy faceci tacy sa? Jak kobieta moze zwiazac sie z kims kto lada moment zostanie ojcem?
Co jeszcze mnie czeka z jego strony?
Cala ciaze sie nie interesowal a teraz nawet nie chce uznac swojego dziecka, jakas masakra.
 
WItam mam pytanie jesli ojciec dziecka nie zjawi sie na sprawie to co wtedy?
Moze nie odevrac wezwania i wtwdy to ja bede miec problem
Poza tym dzis tatus napisal na fb ze jest w zwiazku z jakas baba, dla mnie ti kolejny szok.
Czy naprawde wszyscy faceci tacy sa? Jak kobieta moze zwiazac sie z kims kto lada moment zostanie ojcem?
Co jeszcze mnie czeka z jego strony?
Cala ciaze sie nie interesowal a teraz nawet nie chce uznac swojego dziecka, jakas masakra.

Ta kobieta może nie wie, że on za moment zostanie ojcem, a nawet jeśli wie... szkoda zajmować sobie tym myśli. Jeśli napisałaś w pozwie, że prosisz o wyrok zaoczny, jeśli pozwany się nie stawi na sprawie, to nawet jeśli go nie będzie, sprawa powinna się normalnie toczyć, wtedy nawet byłoby łatwiej, bo bez żadnych jego zeznań.
 
Czy moze odbyc sie wyrok zaoczny w sprawie o ustalenie ojcostwa?
Teraz tym bardziej chce zeby od razu odebrano mu prawa rodzicielskie ale to mu juz bedzie tylko na reke oraz chce wysokie alimenty. Tylko nie wiem o jaka kwote moge sie realnie starac skoro on zarabia ok 5 tys netto.
 
reklama
Do góry