reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie ...

reklama
dobry wątek- też sie zatanawiam jak to bedzie.. musze conajmniej jeszcze 2 tygodnie poczekać bo mam szwy w pochwie jeszcze.. :( ale opowiem PO :D
 
jestem 3 tyg po porodzie
wczoraj Misie wziela w obroty babcia amy z M poszlismy sie polozyc bo kiepsko sie czulismy
i jakos tak wyszlo ze zaczelismy sie tulac przytulac i sstalo sie ;)
lekko zestresowani oboje ale warto bylo
lekki bol ale bardzej ze strachu :)
Wiem ze to za szybko ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
 
Ja jeszcze nie zaczęłam, ale to dopiero dwa tygodnie po porodzie, więc mam czas...
Ale podejrzewam, że i tak zacznę szybko - bo po CC czekam tylko aż brzuch przestanie pobolewać (jeszcze w miejscu zszycia czasem boli) i aż skończą się odchody.
Potem będzie z górki :-D
 
dobry wątek- też sie zatanawiam jak to bedzie.. musze conajmniej jeszcze 2 tygodnie poczekać bo mam szwy w pochwie jeszcze.. :( ale opowiem PO :D
też mam w pochwie szwy, u mnie jeszcze minimum 3-4 tyg trzeba odczekac, absolutnie mi zabroniono seksu bez konsultacji wczesniejszej u gina.....
daj znac jak było (dużo masz tych szwów?)

jestem 3 tyg po porodzie
wczoraj Misie wziela w obroty babcia amy z M poszlismy sie polozyc bo kiepsko sie czulismy
i jakos tak wyszlo ze zaczelismy sie tulac przytulac i sstalo sie ;)
lekko zestresowani oboje ale warto bylo
lekki bol ale bardzej ze strachu :)
Wiem ze to za szybko ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
no no misiaposzalałaś ale fajnie że choc jedna ma miłe wrażenia "PO" ...... motywujące..... bo ja to mam takiegoooo stracha że szok....
 
Meganne- No mam w 2 miejscach zeszyte z tego co wiem to były malutkie ranki tylko. Ale powiedziała lekarka do 6 tygodni sie mogą rozpuszczać a pozatym musze poczekać jeszcze do wizyty kontrolnej u gin.Niby 2 tygodnie minęły już ale dalej mnie jeszcze pobolewa TAM. A myślałaś już o zabezpieczeniu? bedziesz brała tabsy czy coś innego? Ja znowu bede brała tabletki.
 
Ja tez juz mam za soba pierwsze przytulanko po porodzie... Bałam sie ze bedzie mnie bolec po 1 porodzie bardzo mnie bolało ale wtedy mnie nacinali... teraz obyło sie bez nacinania i było bardzo przyjemnie i bezboleśnie... :p
 
Meganne- No mam w 2 miejscach zeszyte z tego co wiem to były malutkie ranki tylko. Ale powiedziała lekarka do 6 tygodni sie mogą rozpuszczać a pozatym musze poczekać jeszcze do wizyty kontrolnej u gin.Niby 2 tygodnie minęły już ale dalej mnie jeszcze pobolewa TAM. A myślałaś już o zabezpieczeniu? bedziesz brała tabsy czy coś innego? Ja znowu bede brała tabletki.
karmie piersia wiec tabsy ale te dla karmiacych tylko boje sie czy one sa "pewne" .... i czy na prawde zabezpieczaja..... ja miałam problermy z hormonami i zaszłam biorąc tabsy...... hehehehe więc sama nie wiem
 
Ja musze najpierw wyleczyc moje jajniki i nadżere potem bede mogła myśleć o antykoncepcji... Poki co jak bedzie chciał to guma nie ma innego wyjścia.
 
reklama
Z tego co mi ginekolog mówiła to te tabsy są pewne ale skoro ty masz z tym problemy to może spirala albo zastrzyk??
Nadżerke też miałam przed ciążą juz mi raz wróciła mam nadzieje że znowu nie wróci..
 
Do góry