reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie ...

my jak ostatnio próbowaliśmy to trochę bolała i z bzykanka nici;/ a nie powiem że sie nie chce:D mam nadzieje,że jeszcze z tydzień góra dwa i będzie ok:D bo odchody mi sie skończyły po dwóch tygodniach..no za dwa tygodnie ide do lekarza to zobaczymy:] (już si e nie mogę doczekac:D)
aaa i ja tez sie zastanawiam nad środkiem anty..pewnie bede brac znowu tabletki..no ale zobaczymy co lekarz powie:)
 
reklama
Ja puki bede karmic to pewnie te tabletki dla karmiących.
Później chce wrócic do plastrów.
Byłam z nich bardzo zadowolona.
 
hmm a co ile sie taki plaster zmienia i ile jest w opakowaniu.. w niemczech też te same dostane?
Plastry są 3 w opakowaniu i sie nakleja 1 plaster na tydzień czasu,i tak 3 plastry jak sie juz ponakleja,tydzień przerwy na miesiączke i znowu plasterek..
Misia ja chyba też pomyśle nad plastrami,bo tabletki brałam 5 lat( nic mi nie było po nich brałam Logest) ale pora coś zmienic..
jak bede na wizycie u ginka to sie wypytam co bedzie najlepsze:)
 
hmm a co ile sie taki plaster zmienia i ile jest w opakowaniu.. w niemczech też te same dostane?

Napewno jakies sa dostepne, bo to bardzo wygodna metoda. Czy Evra to nie mam pojecia. Znajdz w internecie liste leków dostepnych w Niemczech i tam sparwdz ;)

Plastry są 3 w opakowaniu i sie nakleja 1 plaster na tydzień czasu,i tak 3 plastry jak sie juz ponakleja,tydzień przerwy na miesiączke i znowu plasterek..
Misia ja chyba też pomyśle nad plastrami,bo tabletki brałam 5 lat( nic mi nie było po nich brałam Logest) ale pora coś zmienic..
jak bede na wizycie u ginka to sie wypytam co bedzie najlepsze:)

Ja byłam nimi zachwycona bo przy moim ówczesnym trybie zycia zawsze zapominałam o tabletkach.
 
reklama
:) no chyba też tego spróbuje ale pierw poki bede karmila to te tabletki bede brala pewnie.A jak sie dziś czujecie dzieczyny..? Mi sie kończą powoli krwawienia od 2 dni mam juz takie choćby ciemniejsze upławy. I w końcu! bede mogła sie pozbyć podpasek :) :D hihi
 
Do góry