reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Li_Monka fajnie,ze masz morze tak blisko:tak:
ale czy ja dobrze zrozumiałam ze Ty masz zamiar sama okna myc:szok:no co ty,dziewczyno,podziwiam Cie:tak:ja bym sie sama za to nie wzięła:tak:]
Dziękuje za słowa pociechy:-)
 
reklama
kira- witaj ja tez jeszcze w całosci:sorry2::baffled::crazy:
niestety wczoraj mnie bóle przez pól dnia męczyły złapal mnie jeden skurcz ze az uklękłam i w nocy wszystko sie rozeszło:happy2::happy2:a teraz to mam strasznie obolały brzuch jak by mnie ktos w niego przez cały dzien kopał:-) och dziewczynki my to biedne jestesmy.................
 
Kira jak najbardziej okna chcę umyć sama - tylko pogoda mi nie bardzo pasuje, upał niesamowity:-(

Pinka oj tak biedne jesteście:tak:, no ale u Was porody to już naprawdę tuż tuż - mnie to dopiero czeka...
 
cześć dziewczyny:-) melduję sie w dwupaku:-)

Byłam rano na KTG, odczyt superowy ale skurczy jak nie było tak niema:no::-( miałam tez robione badanie, bo sie okazało, ze termin mialam nie na dzisiaj tylko na wczoraj:tak::-D no i pani mi powiedziała, że szyjka sie skróciła ale nadal zamknieta (dziwne bo moja mi ostatnio powiedziała, ze rozwarcie na opuszek:baffled:) Po badaniu ledwo zlazłam ztego fotela no babkja powiedziała, że moze sie cos ruszy po badaniu bo czesto tak jest i ze jak nie urodze do poniedziałku to mam przyjsc na KTG, ale ja mysle, że wypróbuje ten olejek rycynowy i moze do poniedziałku sie cojuz ruszy.

Kira moze ty go tez wypróbuj...teraz nam na pewno nie zaszkodzi a jak ma pomoc i ustrzec przed wywołaniem to co nam szkodzi:sorry2::happy2:

Natalka wkleje ci o tym olejku....może tez wypróbujesz
Naturalne metody wywolania porodu
olej rycynowy - moze nie najprzyjemniejszy ale skuteczny (przynajmniej w moim przypadku) sposob wywolania porodu . Oto kilka sposobow na `przelkniecie` tego specyfiku:
1) 3/4 szkl soku pomaranczowego lub napoju imbirowego
1/4 szkl oleju rycynowego
Wymieszac dobrze i wypic natychmiast
2) 1/4 szklanki oleju rycynowego.
mieta lub sok do popicia
to sa sposoby z tej strony:
porod


SYLWIA WIELKIE GRATULACJE, RZECZYWISCIE MAJKECZKA WCALE NIE TAKA MALUTKA, NIECH SIE TERAZ SŁONECZKO ZDROWO CHOWA​

czekamy na Twój powrót, zdjęcia małej i relacje z porodu:-)
 
hej
Kira ja Ciebie tez podziwiam!! tyle cierpliwości no ale mam nadzieje że juz niedługo a może u Ciebie po prostu lekarz źle obliczyl datę kurcze bo faktycznie już tydzień dłużej, oczywiście życzę Ci szybkiego rozdwojenia!!

ja też jeszcze w dwupaku hihi wczorajsze "stawianie sie" brzuszka jakoś przeszło także nocka w porządku ciekawi mnie co mój dzidzioszek będzie wyprawiał dzisiaj... właśnie wybieram sie do apteki po ostatnie drobiazgidobrze że mam bliziutko bo ten upał jest niesamowity!!!

SYLWIA OGROMNE GRATULACJE DLA WAS !!!
TO NAPRAWDE NIESPODZIANKA!! NIECH WASZA MAJECZKA ROŚNIE
ZDROWO!!!

oczywiście czekamy na zdjęcia malutkiej

pozdrawiam i bezbolesnych porodów życzę
 
Cześć!!!
Melduje od rana 2w1, dzis czuje sie całkiem dobrze oprócz bólu kręgosłupa i brzucha jakoś daje sobie rade ide póżniej na spacerek jak sprzatne domek może to coś pomoże.
Kira ja już myślałam ze jesteś w szpitalu bo wczoraj taka cisza, trzymaj się kochana ja mam przeczucie że do końca tygodnia napewno Adaś bedzie z Wami.
Janbor dziękuje za przepis tylko czy to bezpieczne? ja ide póżniej kupie w aptece liście malin może pomoże zeby coś się rozkręciło bo na ktg są skurcze ale niemogą coś sie rozkręcić. Masz rację często tak jest że po badaniu w ostatnich momentach coś może ruszy. Ja jutro mam wizyte u gina trzymajcie kciuki może coś się ruszy bo na jutro mam termin potem jade na ktg także zobaczymy.

Pozdrawamy Was!!! odezwe się póżniej
 
Li_Monka-z tymi terminami to nigdy nic nie wiadomo jak widac,może wcale nie bedziesz czekac tyle czasu:tak:
Janbor dobrze ze zapis ok,a skurcze to tak jak i u mnie;-)jak pójdę na KTG to tez nic nie wykaże,a moja mama jest przekonana że dzisiaj zostane w szpitalu:-Da to sie kobieta zdziwi jak do niej zadzwonie:-p
Co do tego oleju rycynowego-nie ma mowy zebym to przełknęła:no:a co to powoduje?Bo o ile dobrze kojarze to biegunke,a tego mi akurat nie brakuje:eek::-D
Aniulka może to stawianie sie brzuszka wreszcie coś przyniesie:tak:
Natalka bardzo bym chciala zeby twoje przeczucia sie sprawdzily;-)
Pinka no masz racje,biedne,ale za to jakie szczesliwe:-p
 
Kira a masz biegunke??? To przynjamniej masz jakis przepowiacz- czyszcza ci sie jelita

a u mnie NIIIICCC!!!!! :angry::baffled::eek::sick::no::wściekła/y::-(

Probowalam juz wszsytkich sposobow i nic nie dal zaden wiec w rycyne tez nie wierze... a w dodatku to ochydne pewnie jest....
 
czesc dziewczyny ja oczywiscie 2w1
SYLWIA GRATULACJE WRACAJ SZYBKO DO DOMKU I CZEKAMY NA ZDJATKA
madziu wracaj szybko do zdrowka.nie wiem co Ci zrobili w tym szpitalu ale mam nadzieje ze jakos o tym zapomnisz.super ze Twoja dzidzia taka grzeczna no i siostra na medal:tak:.gratulacje.
kirus a Ty kiedy stad znikniesz? co to za pomysly zeby 7dni po terminie w takich mekach trwac.moze powinnas upomniec sie u lekarza o jakies dzialania.ja tez bde 7dni po terminie ale dopiero w sobote i wtedy wlasnie mam sie stawic u lekarza i jesli szyjka bedzie stwarzala waruki do wywolania to wywolujemy
dziewczyny ja umieram ze starchu bo maja mi przed wywolaniem podlaczyc balonik jakis i napelnic go plynem zeby przyspeszyc dojrzewanie szyjki
:szok:czytalam w necie ze to cos w rodzaju masazu szyjki tylko niesustannego:szok: strasznie sie boje bo to moze byc juz po jutrze albo ostatecznie we wtorek.slyszalyscie cos moze o tym???
lidka doskonale Cie rozumiem tez czekalam czekalam i juz przestalam.teraz juz pogodzilam sioe z tym ze bedzie indukcja.ale za to okropny strach mnie oblecial
sylwia trzymam kciuki za badanie

jak tak sobie patrze to rzeczywiscie jakas plaga z tymi porodami po terminie.nie wiem ile z nas bedzie mialo wywolywany ale czuje sie oszukana ze nie bedzie mi dane poleciec do szpitala z zaskoczenia.moze to przez ten strach.naczytalam sie tyle o tym jak to wywolywane porody sa gorsze i ze czesciej sie komplikacje zdarzaja.boje sie o moja mala i o to jak to sie skonczy.jejku przpraszam za to marudzenie ale pekam.zwyczajnie pekam ze starchu.
 
reklama
Do góry