reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

reklama
Witam,
my niedlugo idziemy na szczepienie, mam nadzieje, ze Wiktorek dobrze je zniesie... Ostatnio bylo ok.
U mojego synka obrotow ciag dalszy ;-)Jak zalapal, tak teraz caly czas sie obraca, na podlodze, na lozku, nawet w trakcie przeberania pieluchy :szok: i zajmuje mi to teraz chyba z 10 minut:szok:. Tylko urwanie glowy jest teraz :-D

75aga super , ze niania sie sprawdza :tak: to duza ulga dla Was :tak:
anawawka nie dziwie sie , ze nie chcesz do pracy wracac :tak:
Kunek to nie do pomyslenia, co sie dzieje w tym Urzedzie Pracy :no: Mam nadzieje, ze w miare szybko uda Ci sie wszystko zalatwic, bez stania w kolejce od 5 rano:szok:
Jo_asia moj maluszek tez ciagle w ruchu, caly czas macha nozkami, raczkami , ciagle cos kombinuje, a teraz non stop sie obraca :tak::-D
Powodzenia na rozmowie z niania jutro :tak:i czekamy na relacje.
misia26 Witaj :-)
 
U nas dzisiaj dzień megamarudy:wściekła/y:
Prawie od samego rana wszystko jest nie tak, każda zabawa czy zabawka cieszy max. 5 min, a najczęściej wcale. Do tego na spacerze Konstanty zaliczył tylko 25 min snu, więc pewnie i to nie pomaga. Teraz padł i mam nadzieje, że pośpi jakiś czas, bym mogła zregenerować siły. Ja też jestem padnięta – może to pogoda?- słoneczny wyż opuścił już niestety Łódź:-:)-(
Nocka nie najgorsza, rano 1 marchewkowa kupa!. Dzisiejsza marchewka była pochłaniana jeszcze zachłanniej:happy:
Kostek też jest strasznym wiercipiętą, ale jak na razie umie obracać się tylko z brzuszka na plecy. Za to kręci się wokół własnej osi i w ten sposób dosięga zabawek etc. i pewnie to mu w jakiś sposób zastępuje ten obrót? Ale na wszystko przyjdzie pora:-)
75aga dobrze, że niania zaprzyjaźniona – wtedy nie trzeba się martwić o to, co najważniejsze. Obyście się dograły wszystkie trzy!
Kasiek121 no tak o 3 czy 4 w nocy to ja nieżywa zupełnie jestem zazwyczaj…
Anawawka wiem, że jest 3 z 5/08 – Marceli jest nawet dokładnie z tej samej godziny, co kostek:tak:
Kunek niezła paranoja w tym urzędzie – może w poniedziałek wreszcie załatwisz papierkowe sprawki.
Jo_asiu owocnych rozmów z nianiami – oby szybko udało się znaleźć Miłoszowi jego Marry Poppins:-D
Misia26 witaj!
Madlen80 powodzenia na szczepieniu- oby mały jak najmniej płakał.
 
Schani- my dopiero niedawno kupiliśmy autko i dostaliśmy od razu fotelik (gratis) 9-18 i jestem zadowolona dziecko nie musi tak całkiem siedzieć bo fotelik można trochę „położyć” – no ale mój Cypi to wagowo pasuje – 9 kg przekroczył

Kunek fajnie ze szczepienie za wami,
Cypis wieczorem również potrzebuje więcej uwagi i sam się sobą nie zajmie
Ja jeszcze mam dużo jelpa ale jak skończymy to też myślę o proszku sensitive; płyn do płukania zaraz się skończy więc z tym będę próbować wcześniej
Myslę że wszystko zleży od dziecka jak zareaguje

Magdabe wczorajsza noc chyba jakaś Ina bo Cypi też zasnął 20.30 ja o 3 sprawdzałam czy jeszcze dycha bo na jedzenie mu się dopiero o 4 zebrało- hhhhhhhmmmmmmmmmmm gdyby tak było co noc

Madlen współczuję nocki, ja też mam strasznie suche dłonie od kilku dni i nie mam pojęcia od czego

Nikaa zdrowia dla rodziców życzę

Co do numerków to ostatnio w telewizji pokazywali jakaś przychodnię specjalistyczną gdzie ludzie czekali od 22 poprzedniego dnia żeby się dostać.

U nas mały znów polubił spanie na brzuchu, a odwidziało mu się jedzenie czegokolwiek innego niż cycuś, chyba zrobimy sobie przerwę w słoiczkach

DZISIAJ KOŃCZYMY 5 MIESIĘCY
 
Ostatnia edycja:
Miniona nocka super jezeli chodzi o Oliwke, karmiona na spiocha o polnocy spala do 6 rano. Niestety dla rodzicow nie bylo tak fajnie, nie wiedziec dlaczego na zmine budzilismy sie i wiercilismy budzac przy okazji drugie:(

MAGDABEDE chyba w Łodzi sa jakies zle fluidy w powietrzu bo Oliwka tez jest strasznie marudna i niczym ja nie moge zajac :( teraz na szczescie spi. A ja troszke odpoczywam bo kregoslup mi siada od noszenia jej.

KUNEK urzedy sa chyba tylko dla urzednikow. Oby szybciutko udalo Ci sie zarejestrowac.

OLICH wszystkiego najlepszego dla Cypiego. Pochwale sie, ze my dzisiaj skonczylysmy 4 m-ce.

MISIA26 witaj!

MADLEN80 moja Oliwka jak narazie sie nie obraca, aczkolwiek od tygodnia przy zmianie pieluch na przewijaku caly czas przekreca sie na lewy boczek
 
Marudny dzień zakończył marudny wieczór. Dla osłody była kąpiel, w czasie której pół łazienki zostało zachlapanych przez wierzgającego i machającego łapkami na wszystkie strony super zadowolonego brzdąca. Jak tu za nim nadążyć?
Olich, Nikaa wszystkiego najlepszego dla jubilatów :-):-):-)
Dziś mamy wychodne - szykujemy się więc. Mam nadzieję, że mały ładnie prześpi nieobecność staruszków.
 
Witam wieczorkiem,
szczepienie maly zniosl bardzo dobrze :tak: Mamusia gorzej by je zniosla, bo sama boi sie igiel :-D Poki co Wiktorek czuje sie dobrze - jakby szczepienia nie bylo :-D, zobaczymy jak nocka bedzie i dalej. Oby wszystko bylo w porzadku.

magdabede Wiktorek tez kreci sie wokol wlasnej osi i w ogole przmieszcza sie jakos... nieraz wystarczy na chwile odwrocic glowe a synek juz jest metr dalej. Teraz jeszcze te obroty doszly :-D
Zycze udanego wieczorku na wychodnym :-) kurcze jak zazdroszcze, tez bym chetnie gdzies wyszla z mezem, bez malego... poki co to marzenie tylko:zawstydzona/y:
olich gratuluje 5 miesiecy synka :tak:jak ten czas szybko leci
Nikaa gratuluje 4 miesiecy coreczki :-) co do budzenia sie w nocy, to czasem tak jest niestety, ze nawet jak juz mozna pospac, to sie budzimy. Mysle, ze wynika to z przemeczenia ogolnego...

Zycze wszystkim spokojnej nocki
 
Witamy wieczorkiem!
kolejny dzionek za nami-niania dzisiaj została z Amelką sama prawie 5 godz. w sumie było ok. ale jak mała się potem do mnie przyklieiła to nie mogłam się uwolnić.Mój nastrój taki sobie -byłam w pracy i jakoś trochę mnie ten powrót stresuje-same zmiany i nowości:-(muszę przyznać że mam stracha!
Madlen80 super ze Wiktorek tak dzielnie zniósł szczepienie:-)
magdabede dobrze że dzień marudki się skończył miłym mokrym akcentem-życzę udanego wyjścia:-)
Nikaa ja od 4:00 nie mogłam zasnąć- a potem to już mała nie pozwoliła mi zasnąć- Amelka też się jeszcze nie obraca już nie moge się doczekać kiedy zacznie (troche się tym zaczynam martwić ma już skończone 5 miesięcy)
najlepszego dla Oliwki!
olich fajnie że Cypis lubi poleżeć na brzuszku (Ami nie znosi leżenia na brzuszku-niestety)- najlepszego z okazji ukończenia 5 miesięcy!
Kunek mam wrażenie w urzędach czas się zatrzymał brr-powodzenia
misia26 witaj!
Jo_asia powodzenia na rozmowach z kandydatkami!
spokojnej i przespanej nocki!
 
Nadrobiłam jakieś 20 stron... ale wszystko mi się miesza...
Jeszcze się gubię która mama z którym dzieckiem. Myślę że jakoś może uda mi się to w końcu ogarniać, ale być na bieżąco na dwóch wątkach, przy Cypisie, który lubi jak się nim człowiek zajmuje i pracując, nie jest łatwo. Staram się, ale ciężko.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki :-) postaram się zaglądać częściej.
 
reklama
:-DJoasia masz racje,ze w w tym zawodzie trzeba byc na biezace. W Polsce te przepisy tak szybko sie zmieniaja, ze czasami czlowiek musi duzo poswiecic czasu, aby to ogarnac. :happy::baffled:
Mam nadzieje, ze uda Ci sie szybko wybrac kandydatke na nianie:-)
Kunek paranoja z tym UP. Pewnie bedzie jak za starych czasow zapisy i kolejka do kolejki:-D:-)
Kurcze ja pamietam jak stalam w sklepie pamierniczym w gigantycznej kolejce i kupilam sobie wtedy chinski piornik ( szal:tak:;-);-) ) i dlugopis i chyba olowek z gumka (rewelacja na tamte czasy). Ale jak to wszystko cieszylo czlowieka:-D:-):-)
Madlen z Wiktora prawdziwy mezczyzna!!!:-):-D Kiedy bylam po raz pierwszy z Natalka na szczepieniu to prawie sie tez poplakalam:-):-D Zreszta jak wszystkie mamy!!!:-D:-)
Corcia dzisiaj nam poszalala w nocy, ale to przeze mnie, bo jak zasnela to chcialam ja przebrac :wściekła/y::no::no: (troche oblala sie mleczkiem) tak sie dzecko rozbudzilo, ze do 4 noc mielismy z glowy:confused::confused::confused:
Zycze przyjemniej soboty. U mnie dzisiaj ma napadac duzo sniegu, zobaczymy co z tego bedzie. Nie za bardzo mi sie to podoba, bo nie moge spacerowac z corcia:no::crazy:
 
Do góry