reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pati.b

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Styczeń 2009
Postów
3 194
CZAS NA TESTOWANKA :) CZEKAM NA FOTKI DWOCH KRESEK I MAM NADZIEJE ZE DOLACZE ZA JAKIES DWA TYGODNIE :tak:

KTO BEDZIE PIERWSZY?? :-p
 
reklama
To chyba ja pierwsza, chociaż bez zdjęcia na razie...
Zrobiłam test płytkowy - dwie kreski. Dziś rano poszłam na badania krwi i nie ma już wątpliwości - tak, jestem w ciąży. Trochę jestem jeszcze zszokowana ale powoli odnajduję się w nowej sytuacji :happy:
 
To chyba ja pierwsza, chociaż bez zdjęcia na razie...
Zrobiłam test płytkowy - dwie kreski. Dziś rano poszłam na badania krwi i nie ma już wątpliwości - tak, jestem w ciąży. Trochę jestem jeszcze zszokowana ale powoli odnajduję się w nowej sytuacji :happy:
gratuluje pierwszej sierpniowej mamie i spokojnej ciąży życzę!!!!:tak::-):-D pamiętam jak ja robiłam teścik, a tu już końcówka nam została
 
To chyba ja pierwsza, chociaż bez zdjęcia na razie...
Zrobiłam test płytkowy - dwie kreski. Dziś rano poszłam na badania krwi i nie ma już wątpliwości - tak, jestem w ciąży. Trochę jestem jeszcze zszokowana ale powoli odnajduję się w nowej sytuacji :happy:

I ja gratuluję serdecznie. Spokojnych 9 miesięcy :-)
 
To ja jestem kolejna:-) Testowałam wczoraj i są 2 kreseczki, a poza tym moje samopoczucie nie pozostawia żadnych wątpliwości. Teraz muszę się umówić na USG ale planuję tak na 18.12 żeby zobaczyć moją fasolkę. Termin mniej więcej 02.08.2010. Najtrudniej będzie teraz dochować tajemnicy przed 5,5 letnią starszą siostrzyczką, ale nie chcę na razie robić jewj nadziei bo strasznie czeka na rodzeństwo.
 
A jak tam samopoczucie, u mnie zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży. Cały czas boli mnie brzuch, mam mdłości i brak apetytu. Mam nadzieję, że niedługo mi przejdzie. Umówiłam się na 18.12. na wizytę i mam nadzieję zobaczyć fasolkę na USG:) Życzę miłego dnia :-)
 
reklama
Ja porównania nie mam, bo to moja pierwsza ciąża. Zadziwia mnie, jak strasznie dużo można spać! Caluśka noc, drzemka przedobiednia, poobiednia :) Ja na szczęście bez wymiotów, mdłości ale apetytu też tak sobie... Za to piję hektolitry dziennie :)
Moje usg jest 7 grudnia już się nie mogę doczekać - żeby zobaczyć, usłyszeć :) :-D:-D
Miłego, spokojnego dnia życzę ;-);-)
 
Do góry