reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam,
Dzięki Weroneczka za pamięć.. czas ucieka mi między palcami.. Tata nadal jest w szpitalu, ale jest lepiej i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej... bo w innym wypadku nie będę miała z kim zostawić Kuby, a już od połowy lutego powinnam wrócić do pracy buu ... Widziałam na innym wątku, że zaczęły się już próby z rozszerzaniem diety.. Kuba też już zaliczył marchewkę, ziemniaka, jabłko i morele :).. najfajniejszy był pierwszy raz gdy jadł marchewkę to trząchało nim na boki :)..
Przepraszam, że nie odniosę się do innych postów, ale jak zwykle jestem z doskoku :)
 
reklama
Andzia no kurcze stres Cię zjadł kochana , ale nie przejmuj sie w sylwka zdasz i od razu wieczorem to opijesz butelką szampana:-)
Duralex to zdrówka dla taty:tak: i oby mógł zaopiekowac sie maluchem!

Alan pospał na balkonie:-) teraz sie buja w bujawce:)
Była u nas tesciowa na godz. do malucha przybiegła przed pracą na Mikołaja i na 4 m-ce, przyniosła sliczne frotowe spioszki i cosik do skarbonki wrzuciła, miło z jej strony:)))
 
Hello ale jestemm dziś zła, zadzwonili do mnie zprzychodni i przełożyli mi wizytę u neurologa na przyszły tydzień,lekarz chory a do innych nie ma już terminów eh :( ale przynajmniej dziś nie było tak zimno jak ostanio i zaliczylismy dłuższy spacerek :)

Fusik ale Ci fajnie że mąż na wychowawczy, ja chyba będę musiała pójść na wychowawczy gdyż nie mam z kim zostawić małego a do żłobka go nie oddam

Luizka no to jesteś obładowana ciuszkami, fajnie :) pozazdrościć takiej cioci nawet jak to przyszywana :)

Koralowa ja już dawno dałam sobie spokój z naszą panstwową służbą zdrowia, po przygodzie z ortopedą, teraz idziemy do neurologa prywatnie, ale i w takich przychodniach też ciężko z terminami ale jest lepiej niż w państwowej

Misssi u nas też co łaska, ale chrzest jeszcze przede mną w styczniu

Andzia tak bywa czasami ale głowa do góry zdasz w sylwestra i opijesz to szampanem odrazu :) tylko się już tak nie strsuj bo to nie pomaga :)
 
Witajcie Dziewczyny,
wczoraj dostałam nerwa, że hej...kupiłam na allegro mojemu M bluzę, miała być na Mikołaja ale doszła wczoraj. Myślę, dobre i to:-) otwieram i co?!
Na zdjeciu wyglądała na dosyć grubą, niestety cienka, prawie jak koszulka:-(no ale myślę cóż, trudno...przyszedł M i co?! zobaczył, że to M, a zamawiałam L...masakra:wściekła/y:
Nie udał mi się prezent...napisałam do sprzedawcy i mam odesłać, a oni zwrócą koszty...ciekawe...obym nie została i bez bluzy i bez kasy....
Oki zmykam, bo Mały marudzi, a poza tym gotuję brokułową:-)
miłego dzionka
 
Jakos dawno nie udzielalam sie na glownym, ale czytam Was codziennie :-), Pamietacie mnie jeszcze :-p ??

Napisze troche egoisycznie co u nas...
Wczoraj mielismy szczepienie, Maly wazy 7,800 i ma 56 cm :shocked2: wielkolud moj kochany, dalej jestemy na diecie bezmlecznej, Pani Doktor powiedziala ze jeszcze w Grudniu wyjdą Synkowi Zeby!!! ma juz dwie biale kreseczki, spuchniete dziaselka, i takie goreczki lekkie na jedynkach,jak na razie dobrze wszytsko znosi,zero goraczki itp...(odpukac w niemalowane zeby nie zapeszac)
Postaram sie udzielac czesciej :-)

Ps. Co kupujecie swoim Dzieciaczkom na Świeta ?
Buziaki!!!
 
Bombusiu, z malym bede chodzic na rehabilitacje, bo poprosilam na nia skierowanie od lekarza rodzinnego. Nie spodobalo mi sie to, ze maly ciagle trzyma glowke w prawa strone. Przekreca nia tez w lewo, ale nie tak czesto jak w prawo. No i przez to glowka zaczela mu sie odksztalcac. A polozenie go w odwrotna strone w lozeczku i zabawianie go z drugiej stronu nie za wiele dalo. Do tego ostatnio zaczal mi sie niepokojaco odginac do tylu, gdy lezy na (prawym! bo na lewy nie chce sie przekrecac) boczku, co powiedzialam wczoraj lekarce. Ona go obejrzala i tylko stwierdzila, ze maly jak na swoj wiek jest slaby. I tyle. Dzis bedac z malym na szczepieniu powiedzialam lekarzowi o wczorajszej wicycie, o tym, ze nie jestem z niej zadowolona i ze chcialabym moze pojsc z nim do neurologa, bo moze czegos wiecej sie dowiem. NA co on, ze jak wszystko ok to po co, no ale byl ciekaw co lekarka wczoraj wogole powiedziala. No wiec powiedzialam, ze nie tak do jego slabosci sie przyczepila jak do tego, ze jest siny, sugerujac, ze maly ma cos z sercem, co jest bredia, bo maly echo mial robione i jest wszystko ok. U mnie, jak bylam mala bylo podobnie. Po prostu maly ma po mnie jasna karnacje. No ale ok. LEkarz dzis go obejrzal i sie zasmial, ze gdzie on siny. Ale pobadal jego odruchy no i tez stwierdzil, ze faktycznie lekko slabowaty jak na swoj wiek. Polozyl go i juz mi dawal recepte na szczepionke, gdy maly polozyl sie na boczek i mocno do tylu odgial. Lekarz oczy jak 5 zl i sie pyta czy maly tak czesto robi, ja na to, ze tak i ze o tym wczoraj tez lekarzowi powiedzialam. NA co on, ze w takim razie szczepienia nie ma i ze mam najpierw isc z nim do neurologa (a na poczatku nie chcial dac skierowania :p). Stwierdza obnizone napiecie miesniowe. Takze znow mam latania z malym, bo przy okazji wygania mnie tez do kardiologa. No ale ok. Niech zobacza malego. Tylko mnie szlag trafia, ze musze ponad miesiac czekac na rehabilitacje! Dzis mialam dzwonic umawiac sie na zabiegi i dupa, bo nikt nie odbieral telefonu!

Dziewczyny, czy wiecie, czy idac prywatnie z dzieckiem do lekarza specjalisty musze miec do niego skierowanie?

Ja na swieta malemu kupilam taka zabawke:
Tiny Love INTERAKTYWNY Swiat Odkryć Wysyłka 0zł (1350338231) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
hej kobietki
ja też już tu dawno nie zaglądałam .. moja wina moja wina moja wina
Cieszę się bardzo, że wasze dzieciaczki ładnie rosną:)
Żanetko ja cię pamiętam, pozdrawiam
Koralowa jak idziesz prywatnie to nigdy nie potrzebujesz skierowania
Andzia głowa do góry!! to tylko egzamin
Agulek wspolczuje nieudanego zakupu... niestety czasem tak jest jak sie zamaiwa przez neta, ja zamowilam ostatnio paczke z zabawkami dla malej to nie wsyzstko przyslali... ale maja doslac i wydebilam jeszcze jakis gratis;p
weroneczka hehe do mnie też Mikołaj nie przyszedł.. a dietką sie nie przejmuj z okazji Mikołaje można sobie zrobić odpust;p
duralex dużo zdówka dla taty....

a co u nas.. moja Emilka miała duże problemy kolkowe, ale odkąd mamy nowy lek jest już lepiej. Były dni kiedy mieliśmy kolkę 3 razy na dzień i to była masakra...naprawdę... także doceniam to, ze teraz jest dużżżżżżżo rzadziej. Mimo zimy staramy się być codzinnie 3 godziny na dworze, lub 2-3 godzinki przy otwartym oknie.

aaa i mamy już jeden ząbek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej,hej mamuski witam i zaraz znikam! Mlody mnie wykancza a raczej to zabkowanie:sad: w dzien w wiekszosci marudzi i placze , w nocy to samo wczoraj juz nie wytrzymalam i wzielam malego do lozka bo obudzil sie o 24tej z placzem :-( i spokojny tylko na rekach a ja ledwo na oczy patrzylam do tego zmeczona bo caly dzien z nim sama a on taki maruda :baffled: jejus niech te zabki wyjda bo ja zwariuje.

Andzia oj tulam mocno;-):tak: , i juz trzymam kciuki za egzamin w Sylwka!!! ja pamietam ten egzamin ja jak ja oblalam na moim osiedlu Lesnym gdzie wszystkie ulice znam jak wlasne kieszenie :zawstydzona/y: :laugh2: glowa do gory!!!!!!!!

Duralex zdrowka dla taty zycze!!!

Bombusia no kochana tesciowa, moja byla w Mikolaja u nas ale nic dla wnuczka nie miala:no2:
Zanetka u nas tez dwie biale kreseczki w miejscu dolnych jedynek:blink: goraczki brak ale za to straszne marudzenie i kolopoty ze spaniem :-(

Koralowa nosz kurcze czy ta sluzba zdrowia kiedys sie zmieni:wściekła/y: te terminy to poprostu katastrofa i masakra w jednym! miesiac czekac na rehabilitacje:szok: nie no to sie w glowie nie miesci!!!

No to sobie popisalam zaczyna sie znowu placz ratunkuuuu!!!!! pa kochane
 
Do góry