reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Weronika jeszcze masz tydzień :-p

mam tyle mleka, że aż mi się papa cieszy :-D moja ciotka położna się śmiała, że tak mi się karmienie podoba :tak: od wczoraj nam się zaczyna normowanie doby, średnio co 2h Nina je, z dwóch cyców wyrabiamy się w 40min., resztę śpi, więc jest przekochana :-):-) jakby dziecka nie było :-p Laura podchodzi jak karmię i po główce głaszcze "Nina cacy, mama kami" i tak jak Karolina pisze idzie się bawić swoimi zabawkami, albo jak Młoda jest w kołysce to podchodzi "Nina pi, ciiii" gorzej ze mną, bo mnie rwą plecy okresowo, to chyba od karmienia nie? :baffled: i brzuch mnie ciągnie, bo tę cc miałam inaczej robioną, nie mam jednego długiego szwa, tylko 10 :szok: ogólnie jestem zmordowana, zwłaszcza że w tym głupim szpitalu się spać nie dało..


Asia my spierniczaliśmy dzisiaj o 9 już ze szpitala i później nawet na komórkę nie patrzyłam, mówię do męża, nawiewamy bo się jeszcze rozmyślą :-)

no i mąż się postarał dostałam piękny bukiet róż i kartę, oczywiście się zryczałam jak bóbr..
 
Cześć dziewczyny.

My wczoraj wróciłyśmy z Agatką do domu. Fajnie jest, mała je i śpi. Karmienie powoli jakoś nam wychodzi. W szpitalu oczywiście kryzys laktacyjny czyli braki na początku. Waga spadła na łeb i szyję aż dałam w końcu modyfikowane 3 razy w nocy i o d razy podskoczyło do góry - w związku z tym mogłyśmy wyjść jak pan bóg przykazał po 2 dniach. Agatka nie złapała ode mnie infekcji (no bo ja z tym GBSem) wszystkie wyniki w normie. Cieszę się bo w szpitalu całe mnóstwo dzieciaczków z infekcjami porodowymi - i to zazwyczaj związane jest z antybolem na 5-7 dni.

Hania na Agatkę zareagowała bardzo fajnie. Ale ciągle chce ją traktować jak lalkę więc musimy zwracać szczególną uwagę na to, żeby jej nic nie zrobiła złego. No i krzyczy ta moja Hania niemiłosiernie. No ale cóż - ona ma tylko 3 lata :) Skończyła je wczoraj - i w sumie otrzymała siostrę na urodziny:)

Pozdrawiam wszystkie mamusie. Trzymajcie się dzielnie :)
 
k8 super że laktacja wróciła. Teraz będzie już coraz lepiej.
Ale fajnie że coraz więcej mam tu wpada i od każdej bije jednak radość, że mają te maleństwa przy sobie :-) oby dziewczynki nierozpakowane jak najszybciej doczekały się tego momentu.

A my zaliczyliśmy pierwszy spacer. Małemu się dzisiaj trochę godziny przez to poprzestawiały i po powrocie ze spaceru trochę mi marudził. Wyciągnął jednego cyca i sam wypluł więc myślałam że się najadł. Odłożyłam go a po 2 minutach ryk. Nie wiedziałam co mu jest. W końcu skapitulowałam i dałam drugiego no i pomogło. Siedział kolejne 15 minut i ssał jak szalony. Teraz śpi w łóżeczku a na naszym łóżku tata. A ja mam chwilę żeby pobuszować po bb :-) Tylko trochę nam się to pokręciło bo zwykle ok. 20 robiliśmy mu kąpiel a dopiero potem było jedzenie. A teraz coś czuję że jak się tak najadł to złapię drzemkę na dobre 3-4 godziny jak to on potrafi. No i chyba nie będę miała sumienia go budzić jak dopiero co zasnął. A dzisiaj kąpiel wyjątkowo by się przydała bo taki upał że po karmieniu potrafi być spocony. Poczekam jeszcze pół godzinki i zobaczę jak sytuacja wygląda.
 
reklama
OJ jaki tu spokojny cichy i pusty wieczór dzisiaj...

Ratina to faktycznie hardcorowo cię potraktowali w szpitalu. Ja słyszałam i bardzo dobre i średnie opinie na temat karowej, ale tak jest z każdym szpitalem. Wiem, że nawet słynna Żelazna ma swoje niezadowolone "klientki". Przykro mi, że się tam tak nacierpiałaś.

Martyna to witaj w klubie z rozstępami i z dołem :-)

LeRemi to mnie troszkę pocieszyłaś. Narazie mam siatkę na brzuchu, taką świeżutką, czerwoną. Łażę grubo nakremowana. Ale młody tak wypycha, że strach się bać. No może będzie tak jak u Ciebie. Najbardziej wkurza mnie właśnie to, że jeszcze 10 dni temu nie było źle i wszystko przez to że noszę i noszę i noszę ten wielki brzuch. Ale dzięki, tchnęłaś we mnie nadzieję.

K8 tak mi Ciebie szkoda, nie dosyć że miałaś ciężki poród, a właściwie dwa, to jeszcze musisz przechodzić takie przygody, wymioty, biegunki, przeprowadzki z sali do sali, jeszcze te upały, zgubiona plomba. No po prostu jakby na życzenie ktoś chciał to by sobie nie wymyślił takiego hardcore'u. Dobrze, że laktacja Ci się normuje. Trzymaj się tam kochana.

Marcia no to też miałaś przejścia, ja bym chyba otworzyła okno ryzykując wojnę ze współlokatorką bo bym zeszła z gorąca.

WeronkaZ ja też jestem umówiona z położną za kasę, wiem, że z jednej strony płaci się za coś co otrzymujesz za darmo, ale właśnie często się niestety w naszym pięknym kraju zdarza, że nie otrzymujesz, bo nie wiesz na kogo trafisz... Właśnie w sumie zastanawiam się, czy do niej nie zadzwonić, że wszystko aktualne tylko jeszcze nie urodziłam... bo może myśli że ją olałam, albo urodziłam gdzieś indziej.
Dzisiaj kupiłam borówki (zupełnie przypadkiem), a jutro tosty francuskie będę jadła na śniadanie, na poprawę humoru :-)

Irisson witaj spowrotem. Cieszę się, że jesteś happy i już w domku :-)

Milionka nie wiem nawet o co chodziło, ale śniłaś mi się dzisiaj. Może to jakiś znak. Chyba czas na nas ;-)
Poza tym, też wsunęłam na obiad chinola, i dogadzam sobie jedzeniowo cały czas. Coś za coś. My cierpimy że jesteśmy w dwupakach to przynajmniej to nam pozostaje, a mamuśki mają swoje skarby przy sobie i porody za sobą, to i z jadłospisem cienko. Nie można mieć wszystkiego. Chyba zaraz coś sobie wsunę dobrego....

Asia85 chyba jedne mogą te mleczne produkty innym dzidziom jednak nie służy. Moja przyjaciółka ma dzidzia 6 tygodni i nie może pić mleka, bo on źle toleruje, kupy brzydkie, skóra itd. Także lodów chyba nie każda szczęściara może.

Kakakarolina witaj w domu :-) Czyli teraz miałaś z Oxy czy bez? Sorki, bo już się zamotałam. No i czy z Oxy lepszy czy bez? Bo juz dwa razy czytałam Twojego posta i nie mogę się zorientować jaka jest konkluzja :-)

Zylcia witaj również spowrotem. Już więcej mamusiek niż dwupaków.

Coś się Mala.di w ogóle nie odzywa

Zaczynam się w tym dwupaku czuć tutaj trochę nieswojo. Jakbym była jakaś inna, z jakimś defektem. Dlaczego ja nie rodzę??? Kakakarolina tak jak pisałam, chyba mnie jakoś naznaczyłaś na swoją następczynie jeśli chodzi o przenoszenie.

Dzisiaj mi powiedzieli, że wcale mnie we czwartek nie przyjmą jeśli nadal będzie cicho i spokojnie i ktg wyjdzie prawidłowe jeśli chodzi o stan dzidzia. Także bosko. TZ znowu w piątek musi wyjechać, a już nie przewidywaliśmy że ten wyjazd będzie nam mógł jakoś kolidować. No i jest mi ogólnie źle, smutno, niewygodnie, gorąco, i na pewno nie będę mogła spać...

Dobrej nocy kochane
 
Ostatnia edycja:
Do góry