reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Quincy Ty to na pewno nie bierz nospy jak Cię chwycą skurcze!! Po co już teraz, niech Cię chwyci i tyle, teraz już spokojnie może.
 
reklama
Jagoda kciuki by się rozkręciło :)
możesz chodzić? podłączyli Tobie oksy?
czy wiesz coś więcej co zamierzają?

Dziewczyny gdzie będziemy, bądź będzie robić to Ewelinka zamieszczać informacje o porodzie?
w wątku założonym przez Ewelinkę?
[h=2]Na sygnale!!! Wątek alarmowy BEZ KOMENTARZY[/h] chyba było by przejrzyście :tak:
 
Ostatnia edycja:
Jagoda trzymam kciuki, żeby się rozkręciło :)

Dziewczyny ale produkujecie :) tak w skrócie :
Quincy, może warto nastawić się pozytywnie !! Będzie dobrze i tyle !! musi być ;) nie przejmuj się lekarzami bo co jeden to inna opinia.. niepotrzebnie Cię tylko stresują !! a z tymi bólami nocnymi to faktycznie, spróbuj ;) może ktg wykaże skurcze i Ci pomogą wszystko rozkręcić :)

Taka j., jak tak czytam jakie masz problemy to aż dziękuję Bogu, że nie zamieszkaliśmy w domu z naszą ciotką tylko postanowiliśmy kupić mieszkanie.. pewnie też bym miała takie nerwy co chwilę.. a tak nikt mi nie chodzi i nie marudzi.. Zwariować pewnie można...

Właśnie teściowie wyruszają nad Morze na 2 tyg :) a więc, ten tydzień jestem w domu sama od rana do 17.00 także albo Kubuś poczeka albo niech się rodzi od 18 do 5 rano jak mąż będzie w domu :-D tak teściu zawsze pod ręką bo mieszkają dwa bloki dalej ;P ale z drugiej strony chciałabym urodzić w tym czasie jak ich nie będzie ;P może to wredne, ale nie chcę nalotu w szpitalu :)
 
Zabila, to widze, ze mamy podobna sytuacje.. Moj maly tydzien temu wazyl 3650g i jak pociagne do 42 tygodnia to nie wiem czy nie pobije jakiegos rekordu swiatoweg.. A ty chcesz miec cesarke czy porod naturalny? Ja licze na porod naturalny, ale u mnie szpitalu dziecko ponad 4kg przychodzi na swiat przez cesarskie ciecie i cos czuje, ze on juz tyle ponad ma..

Madziasek, a znasz jakies sprawdzone metody na przyspieszenie porodu?:-)Tylko nie lazenie po schodach lub mycie okien. Ja z moja nadwaga z ledwoscia wstaje do toalety..:zawstydzona/y:Myslalam o herbacie z lisci malin, probowalas? ale nie wiem czy znajde ja tu gdzie mieszkam. Jesli do tygodnia sie nic sie rozkreci to chyba zaczne ja szukac;-)

Jagoda, w miare mozliwosci informuj nas co tam u Ciebie. Jesli dzis/jutro urodzisz to prawdopodobnie bedziesz pierwsza mamuska z forum otwartego:-)
 
Madziasek, myślę, że tak ;) tam info tylko bez komentarza :)

Sisha, All-me urodziła już !! ;)

Dodałam moje brzuszysko.. jak możecie to zajrzyjcie do odpowiedniego wątku bo chciałabym wiedzieć, czy waszym zdaniem coś się obniżył ;)
 
oo widzisz jaka ja niedoinformowana. Tylko troche mnie na forum nie bylo, a tu juz zaczynaja sie akcje porodowe:-pTeraz ciekawe kto po Jagodzie bedzie.
 
ja bym sie nie zdziwila jakby mnie ktos wyprzedzil bo skurcze mi ustaly;p na ktg sie nie doczekalam tylko tetno sptawdzali dziecka. ale mniej sie rusza,bo zawsze szalala a teraz tak na spokojnie to moze cisza przed burza;D ale dalej cos krwawie. nie wiem, zobacze co przez noc bedzie sie dzialo i ciekawe jak po tym masazu szyjki czy cos sie ruszylo rozwarcie
 
Basiu ja też od pon do piątku od 6 rano do 18-19 sama jestem :)
co do nalotu w szpitalu to mąż już został poinformowany że tylko jego chce widzieć w szpitalu:tak:


Shisha podsumowując to co napisałyśmy z dziewczynami wcześniej - sprawdzone sposoby - seks tyle ile się da, stymulacja sutków kostką lodu, skakanie na piłce, głaskanie brzuszka, mycie podłogi na kolankach, próbuj może się uda :) jak coś zapomniałam dziewczyny napiszcie....

Jagoda oby się zaczęło :)
może sutki pomasuj jeszcze!
a coś Tobie mówili co dalej?
 
Ostatnia edycja:
SHISHA - ja od 2 tygodni piję tę słynną herbatkę z liści malin i nic:crazy:.A nigdzie nie mogłam jej dostać.Ani w aptekach,ani w zielarskim(podobno wykupili:cool2:)...W końcu mama się zlitowała i poświęciła liście z krzaczków z ogródka,podsuszyłam je i dzień w dzień po dwie szklanki piję...Do tego sprzątam,chodzę z psem na spacery,sex,masaż sutków,piłka...A efektu brak.Doszłam do wniosku,że jeśli nie jest teraz mój czas to nic mi nie pomoże:happy:
 
reklama
Miziam brzuch, probuje miziac sutki (ale to mi chyba nie wychodzi..), brzuch twardy jak skala, byly konkretniejsze skurcze co 13 min, ale pogonilo mnie na kibelek (samo z siebie) i skurcze sie zmyly.. Za to mam teraz taki jednostajny bol podbrzusza i okolic ledzwiowych. Mala w brzuchu szaleje.
No i ciagle kombinuje ;p
Przysiady znowu zaliczylam ale chyba nic to nie daje.
Jedyne co na "+" to ten twardy brzuch. No taki twardy to on nie byl jeszcze.
Czekam czekam i moze sie czegos doczekam. ;)

Jagoda - wlepili ci oksytocyne ?
 
Do góry