• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Malgo, hahaha:-D
Devi, ja całą ciążę kąpię się w bardzo ciepłej wodzie;-)

Mam dzisiaj skurcze cały dzień, nie jakoś bardzo bolesne ale nieprzyjemne, idące od góry brzucha i rozlewające się na jego dalszą część. Dobrze, że jutro mam wizytę, bo inaczej to bym oszalała:-D
 
devi, takie obawy to calkiem naturalne. Ja juz pierwszej mlodosci nie jestem a mam identyczne. Jak juz Mikolaj bedzie z wami to nawet nie bedziesz wiedziala kiedy Ci sie "tryb mamy" sam wlaczy :tak:

szuszu, jestem ciekawa, co z tymi Twoimi skurczami, troche juz trwaja. Robia sie coraz mocniejsze, czy narazie bez zmian?
 
devi, takie obawy to calkiem naturalne. Ja juz pierwszej mlodosci nie jestem a mam identyczne. Jak juz Mikolaj bedzie z wami to nawet nie bedziesz wiedziala kiedy Ci sie "tryb mamy" sam wlaczy :tak:

szuszu, jestem ciekawa, co z tymi Twoimi skurczami, troche juz trwaja. Robia sie coraz mocniejsze, czy narazie bez zmian?

Może nie są mocniejsze, ale częstsze. A może to co innego..sama nie wiem, ale na pewno nie są to TE skurcze;-)
 
maggie, odpisalabym Ci, ze bedziesz swietna mama ale przeciez Cie nie znam, wiec zabrzmialo by to jak banal. Napisze wiec tak: teraz to juz po ptokach ;-), ja tez mam takie mysli czasem ale na nie juz za pozno. Poprostu bedziemy dobrymi mamami, chociazby dlatego, ze sie o to martwimy i bardzo nam na tym zalezy.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry