Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
że zaczęłam wszystko na raz robić. jutro do fryzjera
i znowu prasowanie mnie czeka.
nie mam siły was nadrobić :-( jakieś nowości ??
WitamMam pytanie moje drogie......Czy jest to możliwe żebym w 38 tyg. ciąży nosiła dzidzi co waży już 3850 g??byłam dzisiaj na wizycie i tak stwierdził lekarz, a ja włąsnym uszom nie wierzę, bo gdy byłam w 36 tyg. to wychodziło średnio 2800.... co Wy na ten temat mozecie powiedzieć...
Ja mam 176 cm wzrostu....ale czy ta wga z USG jest wiarygodna....
Witam ponownie wszystkie sierpióweczki po straaasznie długiej przerwie. Miałam długi czas problem z necikiem, a później wiele spraw do załatwienia. Tyle przez ten czas napłodziłyście, że nie dam rady tego nadrobić. Pewnie część z Was ma już swoje maleństwa po drugiej stronie brzuszka, a ja nadal czekam chociaż brzuszek już taki wielki, że ledwo daje radę chodzić na tych moich spuchniętych nogach :-(
Pozdrowionka dla Was wszystkich :-)