• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Nie czytałam was co pisałyście wpadam na sekundę podziękować MARCELINIE- chatka jest zajebista! Pyszotka. A ja nie lubię słodkości:) Mój mąż już chyba 5 kawałków zjadł, zresztą wszystkim smakowało. Herbatniczki zmiękły idealnie:D
DZIĘKUJĘ
 
reklama
rybka pierwsze z dwa dni po powrocie do domu były sajgonem, nie było czasu na nic, cały czas coś, ale teraz nie narzekam, jest OK, mała jest wspaniała, w nocy w miarę śpi ze dwa razy trzeba wstać. Ubiegłej nocy miałam luksus bo K wstawał :-) mam nadzieję, że i tej tak będzie bo ja to się nawstaję jak on pojedzie na 2 tygodnie do roboty.

spokojnej nocki Wam życzę :-) ja uciekam odpoczywać!
 
rybka pierwsze z dwa dni po powrocie do domu były sajgonem, nie było czasu na nic, cały czas coś, ale teraz nie narzekam, jest OK, mała jest wspaniała, w nocy w miarę śpi ze dwa razy trzeba wstać. Ubiegłej nocy miałam luksus bo K wstawał :-) mam nadzieję, że i tej tak będzie bo ja to się nawstaję jak on pojedzie na 2 tygodnie do roboty.

spokojnej nocki Wam życzę :-) ja uciekam odpoczywać!
dobranoc :-)
 
Devi słodziak z tego Twojego Mikołajka, a mój Arturo uparty jak baran...nie chce wychodzić

Cześć Dziewczyny!!!
Tonya ja Ciebie podziwiam, jakby mi sie pojawily jakies skurcze i zobaczylabym, ze sa regularne to wystarczylyby mi 3 regularne i na bank jestem w szpitalu :) a Ty sobie czekasz i Ci przechodzą, no szok!!!:)))

Dziewczyny a kłuje Was w szyjce? dokładnie w tym miejscu co kiedyś szuszu malowała!
ja nie wiem co to jest, czy to są skurcze czy co? ale tak boli jakby szpilki mi ktoś wbijał i mam wtedy wrażenie jakby mi się sikać chciało, masakra jak to wszystko musi boleć!

A85 mnie te skurcze nieregularne trzymają z przerwami od środy...co ja bym tak długo w szpitalu robiła??? Wolę w domu siedzieć i liczyć na to, że pojadę z rozwarciem na co najmniej 4 cm :-) A kłuje mnie bardzo często i wierz mi, że to nie jest najgorszy ból już dla mnie ;-)

Trzymajcie kciukasy dziewczyny może wreszcie tej nocy się rozpakuję...cały czas odchodzi mi śluz z niteczkami krwi - szyjka gotowa znaczy się, tylko mocnych skurczy potrzeba...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry