Witajcie po dłuższej przerwie!! :-)Czy ktoś mnie jeszcze tu pamięta? :-) Doczytuję Was co jakiś czas ale jakoś zawsze coś do zrobienia było i nie dałam rady napisać posta ech. Widzę, że dużo mamusiek oczekuje kolejnego dzidziolka - gratulacje dla Was - mówię w liczbie mnogiej , ponieważ naprawdę nie wiem ile tak dokładnie Was jest. Jeszcze raz gratki i powodzenia!
A u nas jakoś leci mamy 4 ząbki , roczek za nami niedługo 13 miesiąc będzie leciał. Aj jak te dzieci szybko rosną prawda?.
Pflaume to marudzenie pewnie na ząbki ech jak te biedaki nasze się namęcza
taycia oby gorączka była na ząbki (choć lepiej żeby w ogóle jej nie było) Nikoś jak miał gorączke - też myslałam, że na ząbki , okazało się iż miał gardełko chore ;/ Zdrówka dla was oby szybko spadła!
Wszystkie mamuśki i dzieciaczki pozdrawiam i ściskam mocno! :-)